Teraz jest 2019-10-18, 13:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-13, 19:45 

Rzeczywiście warto uważać, szczególnie przy przekazywaniu swoich danych osobowych, tym bardziej jeśli rekrutujący nie chce ujawnić swoich. I pod żadnym pozorem nie wysyłajcie przelewów bankowych na 1 zł w celu weryfikacji konta!!! To ostatnio plaga..

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-04-15, 16:30 

Dobrze, że ostrzegasz bo nawet o tym nie słyszałem : ) bardzo dziękuję i mi się to właśnie może przydać i to bardzo mocno : ) jeśli chodzi o mnie to taka jest sprawa, że dodatakowo u mnie znaczy nie przez internet ale tak normalnie jakoś - pójść do kogoś i jakoś mu pomóc przy koszeniu trawnika czy coś takiego : )

PostNapisane: 2015-04-15, 17:31 

Ja wykonuje dodatkową pracę w internecie. Zgadzam się, że trzeba uważać na oszustów i nie podawać swoich haseł i loginów.

PostNapisane: 2015-04-16, 14:49 

To chyba jest jasna oczywista oczywistość by nie podawać swoich loginów i haseł i po prostu nawet nie podawać czegoś takiego jak numer konta czy cv wysyłać..Bo przecież w taki sposób chcą tylko niektórzy oszuści żerować na czyjejś po prostu naiwności. W necie tak jak na drodze trzeba mieć oczy dookoła głowy.

PostNapisane: 2015-05-28, 08:08 

A może zamiast pracy dodatkowej poszukać jednej, ale dobrze płatnej pracy, bo często strach przed zmianą nas paraliżuje. Boimy się zaryzykować i tkwimy na mało płatnej posadzie, która w dodatku nie przynosi nam satysfakcję. Moim zdaniem praca na rynku jest, ale trzeba się dobrze rozejrzeć.Warto też zainwestować w siebie, jeśli mamy doświadczenie nasze szanse na znalezienie pracy się zwiększają. Można zlecić profesjonalne wykonanie CV. Jest wiele firm, ot choćby: https://kreatorzykariery.pl/profesjonalne-cv-opis

PostNapisane: 2015-06-04, 14:41 

Jeśli dodatkowa praca to wszelkie zlecenia (pisanie tekstów, pozycjonowanie, grafika). Sam często zlecam różne rzeczy na serwisie oferia.pl więc wiem, że takie osoby mogą sobie trochę dorobić w miesiącu.

Poza tym wspomniane programy partnerskie albo marketing sieciowy. Oczywiście jeśli ktoś się przyłoży to można nawet ze spokojem się z tego utrzymywać.

Nie ma co słuchać osób, które mówią, że zarabianie przez Internet to totalna bzdura. Piszą tak osoby, które coś tam trochę porobiły i się poddały, a w tym biznesie poddawać się nie można :P

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-01-26, 17:37 

Dotarłem do takiej oferty pracy Profi Credit jest to Program partnerski polegający na sprzedaży pożyczek. Za każdą sprzedana pożyczkę dostaje się 2% prowizji. To daje kwotę 160 zł. Moja żona siedzi i myśli, widzę że kusi ją dodatkowy zarobek.

PostNapisane: 2016-01-31, 19:37 

Zawsze idzie jakoś dorobić, tylko trzeba poszukać okazji :) No i się nie poddawać, czasami znalezienie dodatkowego źródła gotówki zajmuje trochę czasu, ale jak to mówią: "dla chcącego nic trudnego" :)

PostNapisane: 2016-02-08, 23:16 

Najprościej zacząć zarabiać na programach partnerskich oferujących klikanie w reklamy, a później się rozwijać na bardziej skomplikowane. Możesz wtedy już zainwestować w nie pieniądze zarobione na klikaniu :)

PostNapisane: 2018-12-16, 19:17 

Wydaje mi się że copywriting to dobry sposób na dorobienie nieco pieniędzy. To jest na tyle fajne, że można pracować nawet na telefonie pisząc teksty, chociażby wtedy kiedy jedziemy do pracy autobusem. Tak jak napisali o tym w tym artykule: https://goldplace.eu/blog/praca-w-podrozy-wykorzystuj-wolne-chwile/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1