Teraz jest 2019-06-16, 06:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-24, 10:32 

Jak je zrobic… szybko? Są w necie jakies poradniki ale ja bym chciał tak minimalnym wysiłkiem. Nie hejtujcie, po prostu nie mam czasu i chce przynajnije narazie zrobic tylko tyle ile trzeba. Bede nad tym pewnie siedział nocami więc… kto ma młodą firme to rozumie, reszta nie musi ;p to jak poradzicie cos, taki szybki poradnik dla zapracowanych?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-10-25, 08:32 

przyjazne urle - must have! skoro masz mało czasu i chodzi ci o podstawy to skup sie na linkach żeby były poprawnie i zrozumiałe, nie zadne krzaczki. Potem sie bedziesz bawił w dopracowanie tego ale bez przyjaznych urli google cie nie będzie lubiał

PostNapisane: 2017-10-26, 12:13 

Takich wskazówek jest sporo. Warto na przykład mieć możliwość przejścia do strony głównej z każdego poziomu strony; przydaje się też mapa witryny, pomagająca uporządkować treści. W przypadku dużych witryn sprawdza się nawigacja okruszkowa, która czyni ścieżkę kliknięć bardziej przejrzystą. Jednak może zamiast wykonywania takich prac na szybko i nocą, warto nauczyć się delegowania zadań - to cenna umiejętność, która przyda się w zarządzaniu biznesem :) Istnieją agencje zajmujące się całym procesem pozycjonowania, od optymalizacji strony, przez tworzenie contentu aż po bieżącą opiekę nad www. Zapraszam do kontaktu z Supremum SEO - przeznaczymy na działania na Twojej stronie tyle czasu, ile będzie tego wymagała, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu zrobimy to poprawnie i kompleksowo. Napisz na info@supremumseo.pl lub zadzwoń pod 12 444 14 86.

PostNapisane: 2017-10-27, 10:02 

Myslałem o tym ale jakos sie nie zebrałem żeby poszukac, tez brakło czasu ;p na forum z doskoku wpadam między spotkaniami a posilkiem;p obiecuje sie zastanowic, a narazie dzieki za rady o linkowaniu.

PostNapisane: 2017-10-30, 10:54 

jak to jest z linkowaniem od starszych do nowych tresci i odwrotnie? podobno tylko od starych do nowych warto ale jak ja mam jakis stary artykuł np dosc fajny i potem nawiązuje do niego w nowszym, to mam nie dawac odnośnika? nieraz na blogach widze jak jest np “pisalismy o tym tutaj” i link do starszej tresci, to powinno sie tak robic czy nie?

PostNapisane: 2017-10-31, 08:29 

Chodzi o to, żeby stworzyć pewną hierarchię treści i linkować do tych ważniejszych. Jak pewnie wiesz, każda strona wymaga systematycznych aktualizacji, stąd zalecenie linkowania do nowszych treści. Można to robić poprzez dodawanie linków do nowych treści w tych, które już kiedyś zamieściliśmy na stronie. Jak najbardziej jednak możesz robić też na odwrót - w nowych treściach linkować do starszych, wciąż wartościowych, do których bez tego internauci mogliby nie dotrzeć.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-10-22, 18:40 

A nie łatwiej komuś zlecić? Po co się męczyć? Fachowiec zrobi to szybko i bezbłędnie.
Dobrą opinią w zakresie szeroko rozumianej branży IT cieszy się firma EFECTOWNIA - http://efectownia.pl/
Myślę, że warto zainteresować się ich ofertą.
Polecam.

PostNapisane: 2019-03-14, 13:46 

Jest jedna prosta zasada, najlepej dodawać linki ze stron mniej ważnych (jak np. aktualności) do stron bardziej ważnych (jak np. strona produktu). Bardzo dobrze linkowanie jest realizowane na stronie centrum medycznego Dentomed: https://dentomed.com.pl/implanty-zebowe. Jako wzór możesz też wykorzystać Wiki. Pozdro.

Strefa czasowa: UTC + 1