Teraz jest 2019-10-18, 08:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-03-09, 10:34 

Rzeczywiście pozycjonowanie stron nie jest bardzo trudne,ale jeśli ktoś nie ma na to czasu powinien skorzystać (tak jak ja to zrobiłam) z pomocy profesjonalistów. Kilka miesięcy temu odkryłam firmę http://panet.pl/ zajmującą się marketingiem internetowym i muszę przyznać,że się nie zawiodłam. Dzięki nim mam pewność,że wszystko zostanie poprawnie zrobione,a przy okazji zyskałam nowych klientów. Uważam,że warto zainwestować w dobra reklamę,bo to się z pewnością opłaca.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-03-13, 11:07 

zlecić. Nawet jak wiesz, jak pozycjonować, to i tak nie będziesz miał czasu ani zasobów.

PostNapisane: 2014-04-16, 09:01 

a no cos w tym jest - pozycjonowanie jest tak czasochłonne jak sie je robi na własną rękę, że lekko mówiąc można się zajechać, tak że ja też jestem za zleceniem tej czynności komuś. A na koniec faktura i jeszcze sobie można w koszty wliczyć.
Z dobrych firm pozycjonujących z certyfikatem partnera google jest np 4people (adres: http://www.4people.pl/) - nie tylko pozycjonują strony ale i tworzą reklamy adwords o dużej skuteczności.

PostNapisane: 2014-04-16, 09:30 

jak mało konkurencyjna fraza to kilkunastoma linkami wypozycjonujesz, w innym wypadku jakaś firma niech to robi

PostNapisane: 2014-04-23, 20:30 

Wszystko w tych czasach dużo kosztuje, takie są realia... Chyba jednak lepiej zlecić to firmie, co gdy samemu zaczniemy i wszystko się posypie filtr czy nawet ban? Koszty X2. Odpowiedz jest prosta.
Ponad to ile czasu zajmie nam nauka pozycjonowania? Ten czas chyba lepiej przeznaczyć na rozwijanie swojego sklepu a właśnie czarną stronę zostawić firmie która to wypozycjonuje nas sklep? :)

PostNapisane: 2014-04-24, 09:55 

Oczywiście że zlecić chyba że już się na tym znsz :)

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-08-06, 14:12 

zdecydowanie zlecić dobrej firmie, zyskasz przez to cenny czas na rozwijanie swojego biznesu!

PostNapisane: 2014-09-04, 09:09 

Jak już wspominałam - zdecydowanie zlecać. Ktoś tu wcześniej słusznie zauważył, że czas który musielibyśmy poświęcić na wdrożenie w ten temat możemy korzystniej spędzić na rozwijaniu biznesu. Zresztą szczególnie ważny jest content marketing w wyszukiwarkach, a wątpię, żeby przeciętny przedsiębiorca miał cierpliwość i umiejętności aby wykonać to dobrze.

PostNapisane: 2014-09-17, 08:41 

Ja osobiście uważam ze jeżeli ktoś prowadzi swój mały biznes i jest prawdziwym ekspertem może zapomnieć o tradycyjnym pozycjonowaniu i skupić się na tworzeniu treści o raz aktywności w social media. Pozycje na pewno nie będą tak dobre jak przy inwestycji dużych pieniędzy w porządne pozycjonowanie ale z pewnością zrekompensuje to ruch z odesłań oraz promocja marki.

PostNapisane: 2014-09-26, 15:41 

Już bym nie przesadzał z tą inwestycją dużych pieniędzy. Wprawdzie pozycjonowanie nie jest tanie, ale też nie kosztuje nie wiadomo ile, a zwraca się na pewno bardzo szybko, bo bez istnienia na google praktycznie ciężko jest się wybić firmie. Dlatego ja bym postawił pozycjonowaniu strony przez profesjonalną firmę, która będzie wiedziała na co tutaj szczególnie zwrócić uwagę oraz jak w najszybszym stopniu osiągnać zamierzone rezultaty.

PostNapisane: 2014-11-23, 20:58 

można zlecić jeżeli nie masz totalnie czasu, jednak warto trochę samemu popisać, jednak warto się wtedy podszkolić z pisania tekstów - jutro jest na przykłąd darmowy webinar z pisania super tekstów
http://www.blog.gdaq.pl/copywriting-web ... EzMg%3D%3D

google adsense
Szczegóły postu
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2014-11-24, 14:56 

dirtu napisał(a):
Najlepiej będzie kupić książkę lub dwie, przeczytać je porządnie, potem poczytać fora internetowe o pozycjonowaniu i zająć się tym samemu. Tak naprawdę nie jest to trudne zajęcie i dosyć łatwo się nauczyć. Trzeba jednak troszkę czasu i cierpliwości, bo efekty nie są widoczne od razu.

A co sądzisz o inwestycji w buzz marketing Warto iść w tę formę i czy samemu czy przy pomocy agencji?

PostNapisane: 2014-11-28, 22:07 

Ja znam bardzo dobrą agencję reklamową - http://skuteczni.pl/social-media.php . Z pewnością pomogą ci w promowaniu twojej strony internetowej, skuteczne pozycjonowanie w atrakcyjnej cenie.

PostNapisane: 2015-01-27, 19:27 

Ceny profesjonalistów niby duże ale jednak za jakość chyba warto zapłacić. Dobra inwestycja na początku i sukces murowany :)

PostNapisane: 2015-01-30, 13:09 

W sumie własna firma to duże wyzwanie, chcąc zaistnieć warto więc mieć własną stronę internetową umieszczoną w dobrym i szybkim hostingu. Warto również pomyśleć nad własnym adresem email w swojej domenie. Mi to wszystko zapewniła firma IBE Ofertę możecie sprawdzić na Piotr Stoczewski .
No i oczywiście na koniec całość dobrze pozycjonować.
Jak się na tym znacie, to czemu niby nie zrobić sobie tego samemu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1