Teraz jest 2019-10-18, 13:19

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-09-03, 10:17 

Ludzie od zawsze mieli problem ze znalezieniem pracy. Ze swojego doświadczenia wiem, że najwięcej ofert pracy jest dla handlowców. Bardzo dużo firm szuka handlowców. W zasadzie to prawie każda firma szuka handlowców co najmniej kilka razy w roku. Ludzie szukają pracy a w firmach ciągle brakuje handlowców. Rozmawiałem z wieloma kierownikami i dyrektorami handlowymi i każdy mówił, że największy problem jest z pozyskaniem handlowców. Od 15 lat jestem handlowcem i każdemu polecam ten zawód. Oczywiście roboty do wykonania jest dużo, klienci są wymagający (czasami nawet niemili) a szef zawsze chce realizacji planów itd. Ale kto mówił, że w życiu będzie łatwo? W tym zawodzie da się jednak zarobić niezłą podstawę plus premię i jak ktoś jest dobry to nie ma obaw przed utratą pracy. Aby być dobrym trzeba mieć wewnętrzną motywację, znać dobrze sprzedawane produkty, znać sprawdzone techniki sprzedaży i negocjacji handlowych. Najlepiej kilka razy iść na dobre szkolenie na przykład http://www.cepolska.pl/szkolenia-dla-handlowcow.html . Oczywiści co by nie mówić, ale trzeba również mieć predyspozycje do kontaktów z ludźmi. Wiedzieć jak zagadać, uśmiechnąć się, jakiś delikatny komplement powiedzieć, wiedzieć kiedy trzymać język za zębami i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje z klientami. Ja stary handlowiec wiem co mówię. Ktoś kto szuka pracy w zawodzie handlowca to ją szybko znajdzie. Polecam zawód handlowca. Daje satysfakcję, pozwala być sobie panem i okrętem i dużo czasu mam bez szefa wiszącego mi nad głową. Trzeba tylko nie bać się wyzwań. Głowa do góry i jedziemy do fali do przodu :-)
Obrazek

Ostatnio edytowano 2018-12-02, 11:10 przez Mateusz212, łącznie edytowano 2 razy

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-10-05, 14:32 

handlowcem na razie nie zostanę, lecz link przyda mni się za jakiś czas. Dziekuje. Nie boję się wyzwań i dlatego myślę, że podłam za kilka lat w nowej pracy.

PostNapisane: 2018-12-02, 11:05 

Na pewno warto podjąć to wyzwanie. Wtedy wszystko jest w Twoich rękach, no może prawie wszystko. Warunek konieczny to chęć łapania byka za rogi, wytrwałość i akceptacja ludzi. Życzę powodzenia i unoszenia się na fali :-) wzrostowej ...
Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1