Teraz jest 2018-11-19, 00:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-01-07, 23:35 

Moja mama od zawsze chciala mieć tatuaż. Więc zabrałam ją do studio tatuaży gdańsk. Była zachwycona! Wydziarali jej śliczną grafikę i napis, chyba sama się skuszę na taki tatuaż :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-02-14, 02:52 

Moją zabrałem ostatnio do jednej z najlepszych w Polsce restauracji chińskich - Pańska 85. Powód miał miejsce 15 lat temu - była wówczas na wycieczce w Chinach i przy wielu okazjach wspomniała ten czas, a w szczególności ich kuchnię.

PostNapisane: 2018-06-28, 11:56 

Wydaje mi się, że biżuteria jest niezawodnym pomysłem. Przecież my kobiety wiemy, iż nic tak dobrze nie podkreśla naszego stroju jak biżuteria! Odpowiednio dobrana potrafi każdej kreacji dodać charakteru, tak uważa moja mama, a ja też podzielam jej zdanie. Na okrągłe urodziny wybrałam dla niej kolczyki z nadzwyczajnie pięknymi słodkowodnymi perłami
https://gemlord.pl/pl/p/Biale-perly-lezki-8%2C5-x-11-mm/256 Przyznam szczerze, że zajęło mi sporo czasu nim odkryłam sklep, który ma w swej ofercie tak niezwykłą biżuterię perłową. Ale udało mi się! Mama była oczarowana kiedy zobaczyła kolczyki. Podzielam jej zachwyt, bo naprawdę są prześliczne.

PostNapisane: 2018-07-23, 10:34 

Ja mojej mamie kupiłem ostatnio pachnącą biżuterię. Widziałem z narzeczoną "panią gadżet" i ona o tym opowiadała, więc uznałem, że to fajny i oryginalny pomysł, a nie jakiś zwykły łańcuszek.

PostNapisane: 2018-07-31, 13:53 

Kup jakaś książkę, perfumy, albo po prostu spędź z mamą czas - to jest najważniejsze. Warto mieć dobry kontakt z rodzicami, to zdecydowanie najistotniejsza kwestia. Kupić można coś co wiesz, że będzie się przydawać, albo po prostu jest w krągu zainteresowań.

PostNapisane: 2018-08-28, 12:46 

Ja często kupuję mojej mamie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz kosmetyki do makijażu.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-08-31, 20:39 

Bo to zawsze się sprawdza ;p Tylko jednak jest niezbezpieczenstwo, ze kupi sie kosmetyk na jaki ktos mze byc uczulony i wtedy jest niefajnie ;/ Jesli juz to chyba najlepiej isc w dermokosmetyki takie ktore niepodrazniaja jak chociazby krem cetaphil da ultra ktory zreszta jest tez rekomendowany przez deramtologw dzieciom.

PostNapisane: 2018-09-07, 18:09 

Kosmetyki firmy Barwa też nie uczulają. Nie zawierają parabenów i składników chemicznych, są dermatologiczne przebadane, można je bez obaw stosować. A jeśli chodzi o kosmetyczny prezent dla mamy to polecam kremy z tego zestawu https://sklep.barwa.com.pl/35-pause są nowością na rynku kosmetycznym i cieszą się powodzeniem wśród pań chcących zminimalizować widoczność zmarszczek. Mogą się okazać znakomitym prezentem.

PostNapisane: 2018-11-02, 13:18 

Ja bym postawiła na kolczyki na prezent. Jest to cos wyjątkowego i eleganckiego no a w koncu która kobieta nie lubi bizuterii :D ja swojej mamie zamawialam z kruka https://wkruk.pl/bizuteria/kolczyki bo zalezalo mi na dobrej jakosci a nie mega wysokiej cenie i mama zachwycona :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1