Teraz jest 2018-12-12, 00:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-02-01, 13:15 

Jest tak wiele fajnych mieszkań na sprzedaż, jak http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkania/inwestycje,nowa-inwestycja-strazacka-iv-etap.html , że po co się bawić w jakieś budowy :D

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-02-21, 13:10 

Długo zastanawiałem się nad tym czy dom, czy mieszkanie. Wybrałem mieszkanie bo mam wszędzie blisko, ciepło w cenie wynajmu.

PostNapisane: 2018-02-28, 08:25 

Ja postanowiłem kupić mieszkanie pod wynajem. Padło na piękny apartament w miejscowości Rowy http://apartamentyrowy.pl który zamierzam wykończyć i zarabiac na nim. Chciałbym je wynajmować dla przyjezdznych turystów, ponieważ do Rowów przyjeżdża ich mnóstwo, szczególnie w sezonie letnim. Dużo jest tutaj także przyjezdnych zza niemieckiej granicy, ktorzy szukają dobrych jakościowo noclegów.

PostNapisane: 2018-02-28, 13:13 

Zdecydowanie bardziej wola mieszkanie w domu. Jakiś czas pomieszkiwałem właśnie na mieszkaniu, ale ograniczona przestrzeń bardzo mnie denerwuje. Poza tym w domu jest więcej możliwości, przede wszystkim można mieć też ogród, w którym biega pies. Kominek w salonie. Coś pięknego.

PostNapisane: 2018-03-03, 15:23 

My długo nie mogliśmy się zdecydować pomiędzy domem, a mieszkaniem. Z pomocą przyszło nam biuro nieruchomości Abc Dom z Krakowa, które zaproponowało dom bliźniak w świetnej lokalizacji pod Krakowem. Myślę że to dobre rozwiązanie

PostNapisane: 2018-03-28, 21:15 

Na dom bym się nie zdecydowała bo za duże opłaty, kupiłam mieszkanie 3-pokojowe w Wilanowie 60m2 i jest w porządku. Jakbyście szukali mieszkania w Warszawie to zostawiam Wam kontakt do mojego pośrednika nieruchomości 603 195 624 bo naprawdę jestem zadowolona z naszej współpracy, dołożył wszelkich starań żeby sprostać moim wymaganiom :)

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-04-23, 14:58 

To zależy jakie kto ma oczekiwania. Dom to wolność, możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu, latem spożywanie posiłków, to przyjemne. Ale to również sporo obowiązków np. odśnieżanie zimą czy dbanie o ogród itd. Budowa domu to również ogromne wyzwanie. Warto wtedy wynająć firmę budowlaną, która zajmie się budową Waszego domu od A do Z. Na Podkarpaciu jest taka z długoletnim doświadczeniem, jest to FACHMAN z Mielca (mają również oddziały w Rzeszowie i Dębicy). Polecam, bo są rzetelni, terminowi i dlatego można im powierzyć budowę własnego domu.

PostNapisane: 2018-05-09, 14:14 

To fakt, wiele zależy od oczekiwań ale też od tego ile zamierzasz przeznaczyć na dom czy mieszkanie. Ja bym by bardziej skłonny do zakupu luksusowego apartamentu niż domu bo dla mnie ważna jest lokalizacja ale i komfort też. Moim numerem jeden jest Solec Residence, to luksusowy apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Śródmieścia, zlokalizowany dokładnie przy ulicy Solec 18/20, ten z nowoczesną architekturą, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Wisłę i panoramę miasta. To synonim najwyższej jakości i wielu możliwości, których nie znajdziesz gdzie indziej.

PostNapisane: 2018-05-24, 08:38 

Tak czytam i myślę sobie że budowa domu to bardzo dużo pracy i zaangażowania, a potem oczywiście wysokie koszty eksploatacji bo dom wymaga przecież remontów ale też dbania o otoczenie z kiedy brakuje na to sił trzeba komuś za to płacić, bo jeśli nie odgarniesz śniegu z chodnika czy liści to dostaniesz mandat. Lepiej mieszkać sobie spokojnie w mieszkaniu gdzie nic Cię nie obchodzi i wszystko masz pod ręką, tak jak na osiedlu Oaza Wilanów a dookoła jest tyle zieleni że ogród jest niepotrzebny

PostNapisane: 2018-08-31, 10:01 

Własny dom to jednak duże przedsięwzięcie, a mieszkanie, nawet niewielkie, można stylowo urządzić. Ostatnio z mężem wynajmowaliśmy mieszkanie, ale myślimy teraz o zakupie czegoś swojego. Przeglądaliśmy różne oferty, podoba nam się między innymi Tęczowy Las w Olsztynie. W pobliżu jest Jezioro Bartąg jak również przychodnia, przedszkole oraz sklep spożywczy.

PostNapisane: 2018-09-27, 20:11 

dla mnie najlepsze sa mieszkania od https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/

google adsense
Szczegóły postu
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1