Teraz jest 2017-09-21, 13:25

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-09, 11:36 

Witam, prowadze firme zatrudniającą kilkanascie osób. Jesteśmy w trakcie negocjacji kontraktu z Anglikami i szykuje sie opcja przynajmniej pólrocznego wyjazdu do pracy pod Bristolem prawdopodobnie na wiosne przyszłego roku. Co prawda to nie jest praca intelektualna ale słysze w firmie głosy że problemem może być język. Wpadło mi do głowy czy by nie zorganizowac jakiegos podstawowego kursu angielskiego, wiem że w innych firmach zapewniają pracownikom takie rzeczy jak w gre wchodzi praca z klientem zagranicznym. Moje pytanie brzmi-czy warto, czy to mi sie opłaci czy to pieniądze rzucone w błoto i nie przesadzac? Podpowiedzcie bo bije sie z myślami, narazie nic takiego w firmie nie sugerowałem więc to tylko luźny pomysł na ten moment

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-08-10, 07:35 

moim zdaniem jeśli pracownik wykazuje chęć nauki to jak najbardziej warto inwestować w szkolenia. jak ogarną podstawy języka to lepiej się będa czuć w delegacji więc i lepiej będa pracować. no tylko z drugiej strony żeby nie obcykali języka i nie poszukali sobie lepszej fuchy ;p

PostNapisane: 2017-08-18, 11:56 

Zdecydowanie warto! Inwestycja w szkolenia pracownicze to inwestycja w rozwój swojej firmy. Mój przedmówca ma rację – lepsze samopoczucie i większa pewność siebie pracowników będą rzutowały na efekty ich pracy. Oprócz tego Twój zespół poczuje się dowartościowany, bo ich sugestie i potrzeby zostały przez Ciebie wzięte pod uwagę. W krakowskiej szkole MAK przy Alei Pokoju organizujemy specjalne, przyspieszone kursy językowe dla pracowników. Obejmują podstawy komunikacji anglojęzycznej oraz słownictwo branżowe. Stosujemy metody bezpośrednie, cechujące się nader wysoką skutecznością. Jeżeli jesteś z okolic, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 513-121-022 – wspólnie wynegocjujemy cenę kursu dla Twojej kadry.

PostNapisane: 2017-08-21, 10:16 

Właśnie ciekawiła mnie cena ale skoro jest do negocjacji to sie dogadamy. Nie jestesmy z Krakowa ale z małopolski więc gdyby to sie jakoś cyklicznie odbywalo można by nawet jakimś busikiem dojeżdzac. Mam nadzieje że to nie słomiany zapał moich ludzi i faktycznie chcieliby sie czegoś nauczyć a nie że potem pusty bus do Krakowa będzie jechał

PostNapisane: 2017-08-22, 14:29 

W ofercie posiadamy jedną lekcję pokazową, po której zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy będziecie mogli zdecydować, czy odpowiada Wam taki rodzaj prowadzonych zajęć. Po szczegóły zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie opisujemy pokrótce nasz kurs dla pracowników: http://mak.krakow.pl/kursy-dla-firm/.

Strefa czasowa: UTC + 1