Teraz jest 2017-10-24, 10:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-09-16, 10:33 

Moim zdaniem warto - dobrze zorganizowane szkolenie nie tylko zaciekawi pracowników, ale również podniesie ich kwalifikacje i nauczy nowych rzeczy. Sama wielokrotnie uczestniczyłam w różnego typu szkoleniach i uważam, że dzięki temu poszerzyłam swoją wiedzę. Od niedawna sama organizuje małe szkolenia - dla kilku osób. Organizacja takich szkoleń nie jest łatwa, bo trzeba znaleźć odpowiednią salę szkoleniową, prelegenta i zapewnić jakieś materiały szkoleniowe dla gości - ulotki, broszury itp. Niedawno spotkałam się z biurami na godziny np. http://saleszkoleniowe.biz/biuro_na_godziny.php, tzn. wynajmujemy biuro tylko na czas szkolenia, a nie na cały dzień. Czy ktoś z Was korzystał z takiego wynajmu? Jak opinie?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-10-22, 07:20 

Tez zastanawiałem się nad tym, co ty. No bo z większości szkoleń mało co wynika, pracownicy albo sie ponudzą, albo pobawią, a ja muszę za to płacić. Jednak przez ostatnie zmiany w prawie byłem zmuszony do wysłania ich na szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych. Wybrałem firmę http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-zamkniete. Mam nadzieję, że z tego szkolenia wynieśli coś więcej niż poczęstunek, bo to dość istotna kwestia. Jak na razie minęło już trochę czasu i nie było żadnej wpadki w tym zakresie, więc może się czegoś nauczyli.

PostNapisane: 2014-10-24, 11:04 

Moim zdaniem warto wysyłać pracowników na szkolenia, tym bardziej, że teraz organizowane są coraz bardziej specjalistyczne, dostosowane do danej branży. Ostatnio spotkałam się z ciekawą ofertą szkolenia, dla pracowników branży lotniczej http://www.szkolenia.innpuls.pl/. Moim zdaniem, grono firm zajmujących się szkoleniami - różnego typu, powiększa się, dlatego my pracownicy i pracodawcy mamy w czym wybierać.

PostNapisane: 2015-01-04, 18:36 

moją żonę ostatnio wysłano na kurs makijażu osobistego tutaj: http://fam-makeup.pl/- pomysł szefowej, a mężczyźni z firmy mieli szkolenie z wizażystą. moim zdaniem to ciekawa opcja, bo jednak nie każdy umie się np elegancko ubrać, a w urzędach nieraz można zauważyć niestosownie ubraną lalunię

PostNapisane: 2015-04-28, 15:44 

Macie rację. Szkolenia się przydają, jeśli pracownik coś z nich wynosi pożytecznego. Dlatego też trzeba wysyłać go na szkolenie dotyczącej bezpośrednio jego stanowiska. Zwiększy to jego kwalifikacje i efektywność pracy.

PostNapisane: 2015-07-05, 23:21 

Jak najbardziej, ale ja bardziej preferuje jakieś eventy czy konferencje branżowe niż stricte szkolenia prowadzone przez zewnętrzne podmioty bo to często pic na wodę. Mozna to fajnie połączyć z jakąś imprezą integracyjną. Swego czasu byliśmy na takim dużym evencie koło Leszna w Hotel Sułkowski genialne miejsce to tak troszkę odchodząc od tematu hotel położony nad jeziorem dobra baza noclegowa, dobre duże sale, miejsce idealne na duże konferencje, które fajnie można łączyć z odpoczynkiem.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-07-06, 23:17 

Wiadomo, szkolenie może bardzo dużo dać. Spowodować, że firma będzie bardziej efektywna. Chociaż nie zawsze szkolenia faktycznie dają jakąś wiedzę.

PostNapisane: 2015-10-01, 18:24 

Po przeczytaniu samego tematu można się zdenerwować, ponieważ inwestowanie w rozwój pracowników to najlepsza rzecz jaką można zrobić. Raz, że oni czują się lepsi bardziej przydatni i chodzi o to przywiązanie do firmy a dla pracodawcy to zwiększenie kwalifikacji i wiedzy pracowników które zawsze procentuje. Jednak faktycznie jeśli chodzi o stratę czasu która równiez może mieć miejsce to lepiej dobierać szkolenie do faktycznych potrzeb firmy. W hotelu Ferdynand w Rzeszowie miało miejsce jedno bardzo konkretne szkolenie z obsługi przydatnego w mojej branży programu. Sposób prowadzenie szkolenie był wzorowy a miejsce takie, że nie chciało się go opuszczać :) wszystko ma znaczenie na to co pracownicy "wyniosą" ze szkolenia :)

PostNapisane: 2015-10-05, 15:59 

Jak najbardziej warto pracowników na szkolenia wysyłać. Optymalne jest i chyba najbardziej lubiane szkolenie wyjazdowe. Nasza firma ma zamiar zorganizować szkolenie na Mazurach http://www.cedoz.pl/index.php/kursy-kadrowo-placowe i to szkolenie na pewno będzie interesujące i wyniesiemy z niego sporo wiadomości. W dzisiejszych czasach trzeba podnosić swoje kwalifikacje.

PostNapisane: 2015-10-15, 20:09 

Dobrze jest najpierw się dobrze rozeznać kto robi to najlepiej. Nim posłaliśmy 10-tkę pracowników na szkolenie specjalistyczne minął miesiąc - czas weryfikacji jakości firm szkoleniowych. szkoleniowiec.poznan.pl świetnie wykonali swoje zadanie.

PostNapisane: 2016-06-06, 08:43 

Bardzo fajnie prowadzą szkolenia http://doceoszkolenia.pl/szkolenia-sprzedazowe/. Również z zakresu efektywności osobistej i zarządzania zespołem. Jak zastanawiacie się nad szkoleniami warto zapoznać się z ich ofertą.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-08-09, 08:21 

zawsze warto inwestować w swoich pracowników. U nas w firmie zrobili szkolenie z normalizacji i standaryzacji przepisów UE. Robiła je firma TQMC, o ile się nie mylę

PostNapisane: 2016-09-10, 09:23 

Szkolenia są dobre, bo nie tylko uczą pracowników nowych umiejętności, ale też spajają zespół.

PostNapisane: 2017-10-02, 11:26 

Też uważam, że szkolenia sa bardzo wazne :) U nas organizują je profesjonalisci - Grupa No problem

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1