Teraz jest 2018-12-13, 10:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-03-06, 10:36 

Myślę, że obie opcje byłyby optymalnym rozwiązaniem. ;-)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-03-15, 07:31 

ceneo kroi dość dużo kasy ale mimo wszystko uważam, że jest dobrym kanałem do sprzedaży :)
a co do sklepu... jak najbardziej bo możesz fajnie zbudować własną markę :)

jedynym problemem jest to gdzie założyć sklep... IAI? Prestashop? shoper?

PostNapisane: 2018-03-16, 07:50 

Od lat wyznaję zasadę: nie żyję po to by pracować, ale pracuję po to by żyć. Pewnie dlatego bronię się od stacjonarnej sprzedaży, punktu, który musi być od 6.00 do 22.00 . Zresztą nie o godziny tu chodzi. Po prostu chwalę sobie wolność i nie mogłabym być uwiązana ramami czasowymi funkcjonowania jakiegoś sklepu, czy biura. Dlatego wolę wykonywać w domu usługi internetowe jako podwykonawca kilku agencji reklamowych. Natomiast znajomy prowadzi produkcje opakowań i zaopatrzenie kwiaciarni (http://www.artemix.biz) . W nocy jeździ do boksu na giełdę, potem po kwiaciarniach w Łodzi i okolicach. Myślę że gdyby przeniósł swoją działalność do allegro znacznie zwiększyłby swoje obroty bez konieczności jeżdżenia po kwiaciarniach.

PostNapisane: 2018-05-14, 15:40 

Jeśli masz sam prowadzić cały biznes to raczej nie sklep. Albo się nie wyrobisz ze wszystkim, albo nie zarobisz na utrzymanie sklepu, siebie i państwa. A co w razie urlopów, choroby i tp.? Dlatego raczej proponuję Allegro, a jak dobrze będzie szło, to wtedy sklep i może ktoś do pomocy.

PostNapisane: 2018-05-31, 15:40 

teraz jets więcej możliwości dzięki zakupom online, ostatnio w meblujdom.pl kupowałem fotel biurowy work unique bo nie miałem czasu na bieganie po sklepach. Poza tym zakupy online są jak najbardziej popularne i myślę, że nie jedna osoba korzysta z takiej opcji.

PostNapisane: 2018-09-18, 14:53 

Hej,
i to i to - dobrze jak będzie wzajemnie się uzupełniało.

Ale zakładając sklep www - koniecznie pamiętajcie o tym, żeby dopracować ją pod względem użyteczności.
A propos, mam darmowego e-booka do pobrania tutaj: https://convertis.pl/e-book-najczesciej-ogladane-strony/

Zerknijcie i dajcie znać, co sądzicie o nim, bo pracujemy już nad kolejnymi.

Znajdziecie w nim wiedzę UXowców o tym, jak i co zmienić na stronach informacyjnych, by sklep zaczął sprzedawać więcej.

Z góry dzięki!

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-10-08, 17:17 

Szczerze to unikam kupowania na allegro. Dwa razy miałem spór z prowadzącym, który był na moją niekorzyść i nici z reklamacji. Ale pewnie to losowe przypadki, więc nie warto się zrażać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1