Teraz jest 2019-03-23, 10:41

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-03-06, 10:36 

Myślę, że obie opcje byłyby optymalnym rozwiązaniem. ;-)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-03-15, 07:31 

ceneo kroi dość dużo kasy ale mimo wszystko uważam, że jest dobrym kanałem do sprzedaży :)
a co do sklepu... jak najbardziej bo możesz fajnie zbudować własną markę :)

jedynym problemem jest to gdzie założyć sklep... IAI? Prestashop? shoper?

PostNapisane: 2018-03-16, 07:50 

Od lat wyznaję zasadę: nie żyję po to by pracować, ale pracuję po to by żyć. Pewnie dlatego bronię się od stacjonarnej sprzedaży, punktu, który musi być od 6.00 do 22.00 . Zresztą nie o godziny tu chodzi. Po prostu chwalę sobie wolność i nie mogłabym być uwiązana ramami czasowymi funkcjonowania jakiegoś sklepu, czy biura. Dlatego wolę wykonywać w domu usługi internetowe jako podwykonawca kilku agencji reklamowych. Natomiast znajomy prowadzi produkcje opakowań i zaopatrzenie kwiaciarni (http://www.artemix.biz) . W nocy jeździ do boksu na giełdę, potem po kwiaciarniach w Łodzi i okolicach. Myślę że gdyby przeniósł swoją działalność do allegro znacznie zwiększyłby swoje obroty bez konieczności jeżdżenia po kwiaciarniach.

PostNapisane: 2018-05-14, 15:40 

Jeśli masz sam prowadzić cały biznes to raczej nie sklep. Albo się nie wyrobisz ze wszystkim, albo nie zarobisz na utrzymanie sklepu, siebie i państwa. A co w razie urlopów, choroby i tp.? Dlatego raczej proponuję Allegro, a jak dobrze będzie szło, to wtedy sklep i może ktoś do pomocy.

PostNapisane: 2018-05-31, 15:40 

teraz jets więcej możliwości dzięki zakupom online, ostatnio w meblujdom.pl kupowałem fotel biurowy work unique bo nie miałem czasu na bieganie po sklepach. Poza tym zakupy online są jak najbardziej popularne i myślę, że nie jedna osoba korzysta z takiej opcji.

PostNapisane: 2018-09-18, 14:53 

Hej,
i to i to - dobrze jak będzie wzajemnie się uzupełniało.

Ale zakładając sklep www - koniecznie pamiętajcie o tym, żeby dopracować ją pod względem użyteczności.
A propos, mam darmowego e-booka do pobrania tutaj: https://convertis.pl/e-book-najczesciej-ogladane-strony/

Zerknijcie i dajcie znać, co sądzicie o nim, bo pracujemy już nad kolejnymi.

Znajdziecie w nim wiedzę UXowców o tym, jak i co zmienić na stronach informacyjnych, by sklep zaczął sprzedawać więcej.

Z góry dzięki!

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-10-08, 17:17 

Szczerze to unikam kupowania na allegro. Dwa razy miałem spór z prowadzącym, który był na moją niekorzyść i nici z reklamacji. Ale pewnie to losowe przypadki, więc nie warto się zrażać.

PostNapisane: 2019-01-04, 20:36 

Wszystko zależy od tego czym handlujesz i jaki to generuje ruch. Platformy handlowe typu Allegro są jak płatna półka w supermarkecie. Chcesz sprzedawać towar kupujesz miejsce na półce i kładziesz tam co chcesz. Market, w tym przypadku Allegro pobiera prowizje od sprzedaży. Praktycznie nie ponosisz kosztów reklamy towaru bo i tak do marketu trafiają ludzie którzy coś chcą kupić. Gdy zakładasz własny sklep internetowy musisz zainwestować w stronę internetową i system rozliczeń. Sporo kasy przeznaczyć na pozycjonowanie i niezbędny marketing szeptany. Taka inwestycja New Project z Łodzi, firmie która od lat zajmuje się skutecznym SEO i e-marketingiem (http://www.newproject.biz.pl) to koszt około 800 zł brutto miesięcznie. Musisz zastanowić się czy lepiej płacić prowizję za półkę w markecie, czy zainwestować we własny sklep. To jedynie kwestia spodziewanego obrotu. Poza na markę platform handlowych typu Allegro pracuje wielu wystawców towaru. Klient który raz zraził się do tego supermarketu nie będzie chciał drugi raz ryzykować. Natomiast zadowolony klient w twoim sklepie internetowym przyprowadzi następnych.

PostNapisane: 2019-01-11, 18:48 

Na allegro jak sprawdzony sprzedawca to moze być dobrze i taniej ale czekać trzeba plus koszt wysylki dochodzi

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1