Teraz jest 2020-07-15, 18:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-07-13, 09:29 

Kluczową sprawą jest docieranie do coraz szerszej grupy klientów. A w tym nieodzownym narzędziem, jest oczywiście reklama. A co do jej formy, to już zależy od charakteru biznesu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-09-18, 15:00 

Hej,
podstawą jest sklep www, ale koniecznie pamiętajcie o tym, żeby dopracować go pod względem użyteczności.
A propos, mam darmowego e-booka do pobrania tutaj: https://convertis.pl/e-book-najczesciej-ogladane-strony/

Zerknijcie i dajcie znać, co sądzicie o nim, bo pracujemy już nad kolejnymi.

Znajdziecie w nim wiedzę UXowców o tym, jak i co zmienić na stronach informacyjnych, by sklep zaczął sprzedawać więcej.

Z góry dzięki!

PostNapisane: 2018-09-23, 12:04 

Reklama jest ważna.

PostNapisane: 2018-09-25, 12:41 

Myślę, że to wszystko zalezy od specyfikacji firmy -nie ma co uogólniać.

PostNapisane: 2018-10-22, 11:18 

Potwierdzam, że teraz bez reklamy to ciężko się wybić i zdobyć klientów. A wiadomą rzeczą jest, że jak nie ma klientów to i firma się nie rozwija. Ja oprócz promocji w sieci inwestuję w reklamę lokalną, bo działam głównie lokalnie. Na początku zdecydowałem się na kilka banerów. Niedrogi a skuteczny sposób na zaistnienie w mieście. Wprowadziłem też karnety na wykonywane usługi, przy 8 zabiegu jest zniżka. Pomysł podsuneli mi w drukarni http://www.copypoint.pl/, gdzie zamawiam materiały promocyjne. Od kiedy mam te karnety większość nowych klientów wraca i z nich korzysta.

PostNapisane: 2019-03-24, 19:08 

Czasem do szybkiego rozwoju firmy potrzebne są większe pieniądze. Na pewno takich sytuacjach pomocny może być korzystny kredyt gotówkowy dla firm. Właśnie taki możecie uzyskać w Aasa Dla Biznesu. Niskie oprocentowanie i kwota kredytu do 10.000 z możliwością spłaty w 36 wygodnych ratach to moim zdaniem bardzo atrakcyjne warunki

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-04-26, 11:22 

To fakt szkolenia, i cały czas dążenie do tego, żeby kadra była jak najbardziej doświadczona ;)

PostNapisane: 2019-10-25, 09:31 

Podstawą rozwoju każdej firmy są ludzie. To w nich trzeba inwestować i starać się, aby przede wszystkim sami też chcieli swojego rozwoju, który będzie stanowił wszechstronną korzyść (zarówno dla całej firmy, jak i samego pracownika).

PostNapisane: 2020-04-03, 04:08 

Śledzić nowinki techniczne zdecydowanie! I wykorzystywać już sprawdzone metody na uatrakcyjnianie biznesu. Przykładowo my zleciliśmy tutaj https://3dtrip.pl/wirtualne-spacery/ wykonanie takiego wirtualnego spaceru po siedzibie firmy i pomieszczeniach dla petentów. CHoć nie jest to najnowsze rozwiązanie technologiczne to baardzo atrakcyjne i spotyka się z dobrym wrażeniem u odbiorcy.

PostNapisane: 2020-04-27, 06:20 

Berberis- dla wygody, dla wyników, dla zmian in plus. Prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. Rynek jest, jaki jest. Tutaj nie ma miejsca na kiepskie zarządzania. Muszą być wszystkie niezbędne dane, kontrola, zarządzanie, a zresztą - to szeroki temat. Do wszystkiego da się dopasować rozwiązanie.

PostNapisane: 2020-06-02, 17:06 

Przede wszystkim trzeba rozwijać swoich pracowników.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2020-07-13, 10:33 

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl Oferujemy gotowe spółki z o.o i komandytowe w optioffice Warszawa. Każda nasza gotowa spółka jest czysta, nie posiada zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Brak ukrytych kosztów. Gotowe spółki na sprzedaż Warszawa www.optioffice.pl mają szeroki wachlarz kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Posiadają wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. Gotowe spółki na sprzedaż Warszawa www.optioffice.pl dysponuje kilkudziesięcioma spółkami, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są na naszej głowie. Mamy korzystne ceny. Zapraszamy do gotowe spółki na sprzedaż Warszawa www.optioffice.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1