Teraz jest 2020-07-15, 18:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-20, 16:01 

A może tak rozliczenie się przez program do rozliczeń PIT ? Bez kolejek, szybki zwrot podatku, bez wychodzenia z domu, program wszystko zrobi za nas !!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-03-30, 23:16 

Ja jestem jak najbardziej za takim programem i sam zrobiłem w podobny sposób.

PostNapisane: 2016-01-19, 15:05 

Ja proponuje zapoznać się z ta propozycją http://abc-podatki.pl/rozliczenie-pit-online/ Warto skorzystać z propozycji i pobrać darmowy program do rozliczeń PIT i rozliczyć się internetowo. Jest to na prawdę szybki i wygodny program. Korzystając z tego programu oszczędzasz masę czasu.

PostNapisane: 2018-04-27, 22:11 

No zwrot na pewno jest szybszy przy uzyciu takiego programu, tutaj też zachęcam aby podczas rozliczania przekazać 1% podatku dla Fundacji Pomocy Dzieciom POCIECHA ich KRS 0000 426 589 zresztą przygotowali również program do rozliczeń bardzo łatwy w obsłudze - http://www.pit.fundacjapociecha.pl/

Pamiętajcie,ze ten 1% to podatek jaki już zapłaciliśmy i jego przekazanie nie kosztuje nas ani grosza, bo wiele osób myśli, że dodatkowo będę musieli cos płacić a tak nie jest, a takie Fundacje które realmie pomagają warto wspierać chociaż w tak symboliczny sposób.

PostNapisane: 2019-01-31, 23:55 

Również od dłuższego czasu wypełniam Pity za pośrednictwem internetu i korzystam ze sprawdzonego programu PITax.pl. Wystarczy przepisać dokładnie Pit 11 od pracodawcy i program sam wylicza należny podatek i kwotę zwrotu. Program darmowy, przejrzysty, jedyny jaki znalazłem gdzie nie jest z góry wskazany cel przeznaczenia 1% na cele charytatywne, można wybrać go samemu i dopiero wydrukować formularz.

PostNapisane: 2019-02-13, 13:50 

Teraz rozliczanie pit jest dużo prostsze, wszystko w formie elektronicznej. A co do oprogramowania, to jest masa tego na rynku - wystarczy wyguglować ;)

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2020-04-01, 07:14 

Moim zdaniem programy do rozliczania PITów są dobrym rozwiązaniem, ponieważ mamy pewność, że o niczym nie zapomnimy. Ja niedawno dowiedziałem się, że można odliczać sobie różne ulgi podatkowe https://www.e-pity.pl/abc_podatki/ulgi-odliczenia/. Wcześniej nawet o tym nie wiedziałem, a podejrzewam, że w tych programach byłaby o tym informacja :)

PostNapisane: 2020-07-13, 10:37 

Wynajem biura wirtualnego Warszawa www.optioffice.pl Udostępniamy prestiżowy adres do rejestracji firmy w urzędach, kompleksową obsługę sekretarską, administracyjną, telefoniczną i korespondencyjną. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl odbieramy, skanujemy i odsyłamy pocztę, maile, pisma urzędowe i służbowe. Na czas informujemy o przesyłkach przychodzących i wychodzących, które kierujemy pdo wskazany adres. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice gwarantuje niskie ceny i sale konferencyjne na godziny oraz elastyczne umowy. Zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl jest zawsze do Państwa dyspozycji. Biuro wirtualne www.optioffice.pl oferuje swoje usługi każdemu przedsiębiorcy niezaleznie od miejsca, w którym prowadzi swoją działalność. Może to być Warszawa, ale równie dobrze inne miejsce w kraju lub za granicą. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zaprasza.

Strefa czasowa: UTC + 1