Teraz jest 2019-06-25, 21:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-10-30, 19:25 

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką taniego gazu dla firm. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Adam
Doradca Online TAURON

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-10-31, 18:49 

Witam. Chciałbym zmienić dostawcę gazu w mojej firmie, teraz pytanie czy jest to całkowicie darmowe i ile mniej więcej trwa taka zmiana ?

PostNapisane: 2018-11-06, 21:21 

Wojox1 napisał(a):
Witam. Chciałbym zmienić dostawcę gazu w mojej firmie, teraz pytanie czy jest to całkowicie darmowe i ile mniej więcej trwa taka zmiana ?

Zmiana sprzedawcy jest całkowicie darmowa i TAURON przeprowadza ją za Ciebie po udzieleniu pełnomocnictwa. Sam okres zmiany sprzedawcy to około 40 dni.

PostNapisane: 2018-11-08, 10:49 

DoradcaOnlineTauron napisał(a):
Zmiana sprzedawcy jest całkowicie darmowa i TAURON przeprowadza ją za Ciebie po udzieleniu pełnomocnictwa. Sam okres zmiany sprzedawcy to około 40 dni.

Czyli jeżeli Tauron zajmie się tematem zmiany dostawcy to wszelkie formalności mnie nie interesują ? :) A czy zmiana dostawcy gazu wymiana jakiejś ingerencji w instalację gazową ?

PostNapisane: 2018-11-11, 10:50 

Wojox1 napisał(a):
Czyli jeżeli Tauron zajmie się tematem zmiany dostawcy to wszelkie formalności mnie nie interesują ? :) A czy zmiana dostawcy gazu wymiana jakiejś ingerencji w instalację gazową ?

Dokładnie, wszelkimi formalnościami zajmie się TAURON. Jeżeli chodzi o drugą część pytania to zmianie sprzedawcy nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji w instalację gazową.

PostNapisane: 2018-11-11, 11:25 

DoradcaOnlineTauron napisał(a):
Dokładnie, wszelkimi formalnościami zajmie się TAURON. Jeżeli chodzi o drugą część pytania to zmianie sprzedawcy nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji w instalację gazową.

Czyli przy zmianie sprzedawcy również nie zostanę odcięty od gazu ? A w jaki sposób dowiem się że już mam zmienionego sprzedawcę ? Przyjdzie do mnie pismo ?

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-11-14, 18:49 

Ciekawe i bardzo fajne, że prowadzicie taką działalność w sieci ;) O ile to wszystko prawdzie, nie fejk.

PostNapisane: 2018-11-27, 15:07 

@wojox1 czy trzeba udzielać pełnomocnictwa? Jeśli tak to w jaki sposób?
@doradca co z rozliczeniem okresu przejściowego?

PostNapisane: 2018-12-15, 09:29 

Wojox1 napisał(a):
Czyli przy zmianie sprzedawcy również nie zostanę odcięty od gazu ? A w jaki sposób dowiem się że już mam zmienionego sprzedawcę ? Przyjdzie do mnie pismo ?

Nie, nie zostanie Pan odcięty od gazu w żadnym wypadku. Okres zmiany dostawcy to średnio 40 dni. Pierwszą fakturę od TAURONA otrzymasz po 30 dniach od zakończenia procesu zmiany sprzedawcy co będzie wyznacznikiem ukończenia procesu zmiany sprzedawcy. Jeżeli chciałbyś jednak wcześniej dowiedzieć się na jakim etapie jest procedura możesz zadzwonić na infolinię 555 444 555, cena jak za zwykłe połączenie telefoniczne zgodnie z taryfą operatora.

PostNapisane: 2018-12-15, 09:30 

basiq napisał(a):
Ciekawe i bardzo fajne, że prowadzicie taką działalność w sieci ;) O ile to wszystko prawdzie, nie fejk.

Witaj! Dziękujemy za słowa aprobaty. Kampania informacyjna w żadnym razie nie jest "fakeowa"! Staramy się być jak najbliżej naszych Klientów stąd też pozostaję do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

PostNapisane: 2018-12-15, 10:32 

@DoradcaOnlineTauron czyli fakturki możemy się spodziewać po łącznie 70 dniach? :)
@DoradcaOnlineTauron fajnie, że jest Pan do naszej dyspozycji, od razu można rozwiać wszelkie wątpliwości. Czy za prąd i gaz przychodzi jedna, wspólna faktura?

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-12-16, 17:06 

dagmara9p napisał(a):
@DoradcaOnlineTauron czyli fakturki możemy się spodziewać po łącznie 70 dniach? :)

No na to by wychodziło 40 dni na przeniesienie + 30 do pierwszej faktury = 70 dni :) Ciekawe w jaki sposób jest rozliczany okres przejściowy ??

dagmara9p napisał(a):
@DoradcaOnlineTauron fajnie, że jest Pan do naszej dyspozycji, od razu można rozwiać wszelkie wątpliwości. Czy za prąd i gaz przychodzi jedna, wspólna faktura?

Wydaje mi się że te dwie usługi są rozliczane osobno. A wiesz może co trzeba podać zgłaszając awarię ?

PostNapisane: 2018-12-19, 15:54 

dagmara9p napisał(a):
@wojox1 czy trzeba udzielać pełnomocnictwa? Jeśli tak to w jaki sposób?

Jeżeli nie chcesz załatwiać tego sama to możesz udzielnić pełnomocnictwo tauronowi właśnie. Wtedy żadna papierologia nie będzie Cie interesować :)

PostNapisane: 2018-12-19, 19:30 

Wojox1 napisał(a):
Jeżeli nie chcesz załatwiać tego sama to możesz udzielnić pełnomocnictwo tauronowi właśnie. Wtedy żadna papierologia nie będzie Cie interesować :)

To jest niezwykle wygodna opcja :D A wzory pełnomocnictwa posiada Tauron czy my się musimy tym martwić ?

@Wojox1 a Ty od jak dawna jesteś klientem Taurona? Chwalisz go sobie ?

PostNapisane: 2019-06-23, 00:21 

A jak u was wygląda sprawa z dostawcą prądu? U nas mamy od niedawna pulsar energia i powiem wam, że zapowiada się że naprawdę będą mniejsze rachunki za prąd

Strefa czasowa: UTC + 1