Teraz jest 2019-11-22, 12:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-29, 15:34 

Marketing mobilny to rzeczywiście dobry sposób na reklamę;) Moim zdaniem warto zainwestować też w marketing zapachowy z http://www.aromacorp.pl/ Ludzie kochają piękne zapachy i chętnie wracają do miejsc które ładnie pachną dlatego pomyślałam, że zainwestuję w tę formę reklamy i wykorzystam ją w moim sklepie. Poza tym warto reklamować się w sieci i lokalnej prasie lub radiu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-12-02, 10:34 

Taka forma marketingu to z tego co wiem najlepszy sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów :)

PostNapisane: 2014-12-10, 08:42 

A ja uważam że najlepiej zainwestować w porządną agencję seo. Już prawie cały świat opiera się na internecie. Im wyższa pozycja w rankingu google tym więcej osób dowie się o Twoim sklepie.. ;)

PostNapisane: 2015-01-11, 11:36 

Wszystko zależy od branży, ale najczęściej sprawdza się pozycjonowanie, reklama AdWords, reklama w serwisach społecznościowych (w szczególności Facebook), a także reklama banerowa lub mailing. Ta ostatnia opcja ma sens tylko wtedy, gdy dysponujemy dobrą bazą mailu (zakupioną lub własną).

http://www.motivationdirect.pl/nasze-ro ... -konkursy/

PostNapisane: 2015-01-14, 13:50 

Niewątpliwie warto dbać o dobrą relacje z "obecnymi" klientami. Nie zapominać o tym, że to oni wystawiają Na opinie (dziś większość z Nas z łatwością wystawia opinię przedsiębiorcom/e - przedsiębiorcą). Znaleźć odpowiedź na pytanie : Kim są moi klienci? Jakie są ich potrzeby? Realizować je (i kierować ofertę do właściwych osób).

PostNapisane: 2016-10-31, 10:55 

Powszechne formy reklamy na pewno już stosowaliście, więc wydaje mi się że teraz powinniście postawić na to, żeby przyciągać klientów uczciwością, budować zaufanie, wskazywać że jesteście lepsi od innych... ale o tym nie możecie mówić sami. Dlatego dobrze jest postawić na certyfikat np. Uczciwy Przedsiębiorca, który stanowi zewnętrzne powtwierdzenie waszej wiarygodności. A przy tym jest też sporo innych korzyści. Weryfikacja jest szybka, warto się zainteresować moim zdaniem :)

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-02-15, 09:42 

Jeśli prowadzisz działalność tylko w miasteczku 30-35 tys. to radzę rozszerzyć ją na inne miejscowości, może nawet na województwo albo całą Polskę? Na pewno zyskasz więcej klientów, a projektowanie wnętrz - poza pierwszą wizytą u klienta, można przecież w jakimś stopniu wykonywać zdalnie. Na pewno warto pomyśleć o promocji w Internecie (strona WWW, AdWords, pozycjonowanie, media społecznościowe, blog, etc.), ale musisz też pamiętać o tym, że to jakość Twoich usług będzie decydowała o tym, czy klienci będą Cię polecać. Dobre w tym przypadku są systemy dedykowane, które pozwalają zarządzać czasem, pracą i sprawią, że na pewno o żadnym zleceniu nie zapomnisz. Poczytasz o tym tutaj: http://www.bermar.pl/blog/blog.php/show/jak-poprawic-relacje-z-klientem-i-zwiekszyc-zyski-37. Równie ważne jest wzmacnianie lojalności klienta, czyli customer experience, o którym jest coraz głośniej. Tutaj też odsyłam do artykułu na ten temat: http://www.bermar.pl/blog/blog.php/show/customer-experience-czyli-jak-wzmacniac-lojalnosc-klienta-49 :)

PostNapisane: 2017-06-27, 08:24 

Zwiększenie grona klientów nie jest łatwe , lecz warto szukać nowoczesnych technik w rozwoju. Czytałam o takich na; adnext.pl/influencer_marketing . Może takie rozwiązania i techniki będą dla was najlepsze.

PostNapisane: 2017-06-28, 14:17 

Może ja wypowiem się na temat reklamy w gastronomii, bo w końcu działam w tej branży.

Oczywiście, strona internetowa, pozycjonowanie i konto na FB to podstawa - bez tego nie ma reklamy w necie, ale oprócz tego wymogiem dla lokalu gastronomicznego jest aplikacja do zamawiania jedzenia. Dzięki niej można pozyskać wielu nowych klientów, którzy preferują zjeść posiłek w domu. Zresztą nie będę się rozpisywać na ten temat, najlepiej samemu o tym poczytać: http://www.mojegastro.pl/aplikacja-z-menu/

PostNapisane: 2017-07-21, 18:42 

Każda reklama tak naprawdę jest potrzebna i dobra :) Moim zdaniem warto iść i w reklamowanie w sieci i na przykład na targach czy konferencjach. Wiadomo,że na takich konferencjach to w tedy musimy zadbać o odpowiednie gadżety reklamowe przykładowo http://www.freshdrink.pl/pl/produkty/energy-drinki,10025 które ludzie,a głównie płęć męska uwielbia :)

PostNapisane: 2017-08-08, 11:42 

Polecam Agencję Interaktywną SOLV, która zajmuję się reklamą firm w internecie. Myślę, że na pewno będzie Pani zadowlona z ich usług.

https://solv.pl/

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-08-08, 11:46 

Proponuję skorzystanie z usług firmy SOLV. To Agencja Interkatywna, która zajmuję się marketingiem internetowym, dzięki czemu strona internetowa pozyska większą liczbę odwiedzających co jest jednoznaczne z większą liczbą potencjalnych klientów.

https://solv.pl/
:-D

PostNapisane: 2017-12-18, 04:12 

Troszkę podobna branża - budownictwo. Poszliśmy w stronę wizytówek - tylko że w formie plastikowych kart. Faktura karty przypomina niejako gładź - wszystkie informacje kontaktowe są tam zawarte. Tak klienci nas polecają innym klientom (karty robiliśmy w Cardon - dzięki temu karta się wyróżnia, więc klienci noszą ją w portfelu jako coś 'ładnego').

PostNapisane: 2018-02-06, 14:24 

jeśli marketing internetowy moim zdaniem nie należy zapominać o portalach społecznościowych. Mało kto nie korzysta więc dotrze do jeszcze większego grona odbiorców.

PostNapisane: 2018-03-01, 16:27 

cześć. zastanawia mnie to jak mam rozwiązać problem paczkomatów. wiem że dla klientów wprowadzenie tej opcji byłoby korzystne, sam jednak z uwagi na dość małą mieścinę nie korzystam więc nie chcę podjąć decyzji pochopnej. decydować się na tą formę?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1