Teraz jest 2019-11-19, 09:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-03-05, 12:35 

Ja bym się zdecydowaół, paczkomaty to teraz najkorzystniejsza forma przesyłek .

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-03-11, 11:47 

Fajnym sposobem będzie na pewno utworzenie kart klienta i zbieranie punktów na darmowe zakupy :)

PostNapisane: 2018-03-13, 15:33 

Paczkomaty to najczęściej wybierana forma dostarczenia przesyłek :) Często sa one zapełnione i trzeba odbierac w jakiś puntkach

PostNapisane: 2018-05-07, 16:36 

Częste promocje przyciągają masę klientów, dobrze prowadzić jeszcze fanpage firmy - to dodatkowy sposób na większą ilość klientów.

PostNapisane: 2018-05-27, 13:26 

Strona internetowa + social media. Ja sam właśnie postawiłem stronę i szukam osoby do social media. Na dzień dzisiejszy prowadzę rozmowy z firmą Socialclick (https://socialclick.pl/), oferta jest ciekawa i prawdopodobnie zaczniemy na początku czerwca działać na Facebooku + odpalimy płatną reklamwe w Google AdWords i Facebook Ads.

PostNapisane: 2018-07-07, 20:32 

Koniecznie stwórz super stronę internetową. Taką, w której łatwo i szybko będzie można znaleźć odpowiedni mebel itp. A nie tak, jak mają niektóre sklepy meblowe, że możesz znaleźć coś tylko według nazwy własnych tych mebli. Radzę skontaktować się z firmą Coolbrand, która specjalizuje się w tworzeniu stron oraz pozycjonowaniu ich. To dobry sposób, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów. A że teraz każdy korzysta z pomocy wujka Google, to raczej jest to podstawa reklamy.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-09-18, 14:58 

Hej,
podstawą jest sklep www, ale koniecznie pamiętajcie o tym, żeby dopracować go pod względem użyteczności.
A propos, mam darmowego e-booka do pobrania tutaj: https://convertis.pl/e-book-najczesciej-ogladane-strony/

Zerknijcie i dajcie znać, co sądzicie o nim, bo pracujemy już nad kolejnymi.

Znajdziecie w nim wiedzę UXowców o tym, jak i co zmienić na stronach informacyjnych, by sklep zaczął sprzedawać więcej.

Z góry dzięki!

PostNapisane: 2018-10-09, 14:04 

Pojęcie jak " Laik " :)

PostNapisane: 2019-02-06, 12:05 

Content marketing, który ostatnio jest pomijany - to jest klucz do zwiększenia wejść na stronę. Poczytajcie o tym: http://seorewolucja.pl/czy-content-marketing-jest-istotny

PostNapisane: 2019-03-22, 20:13 

Trzeba przyznać, że sposobów na promowanie biznesu jest bardzo, ale to bardzo dużo. Taką trafioną promocją jest niewątpliwie obecność na targach branżowych. Ja na przykład nie opuszczam eventów, na których mogę się zareklamować.
Mam stoisko galeryjne stworzone przez firmę Berkano Expo https://www.berkano.pl/portfolio/stoisko-galeryjne-seboradin wyróżniające się tak, że przyciąga uwagę klienta, a zarazem pozwala mi na fajnie promowanie usług. To jest to czego potrzebowałam i cieszę się, że trafiłam na świetnych marketingowców.

PostNapisane: 2019-03-24, 20:37 

Doskonałym pomysłem jest własna aplikacja mobilna, koniecznie wykonana od zera pod dany typ działalności oraz publikowana na własnym koncie developerskim.

Żadna forma promocji obecnie nie może się równać, nie mówiąc z kosztami wszystkich kart ulotek kuponów zdrapek kart stałego klienta biletów itp. jakie odpadają przy posiadaniu własnej apki.

To defacto bardzo rozbudowany dział marketingu w 100% na własność, nie mówiąc już o braku opłat, abonamentów, prowizji itp.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-07-05, 11:11 

Dbaj o swoich klientów. Dostarczaj im najlepszy towar. Utrzymuj z nimi kontakt, a będą Cię polecać.
Możesz zrobić też to mówi Richard Branson. Dobrze opłacaj swoich pracowników, a oni już będą wiedzieli jak zatroszczyć się o klientów.

PostNapisane: 2019-07-19, 21:22 

A to prawda - kontakt + autentyczność. Teraz klientowi trzeba pokazywać swoja ludzkosc, zeby sie poczul ze nie gada z komputerem tyko ma do czynienia z ludźmi. U nas szef kazał pozamawiać dla naszych klientów drobne gadzeciki, z ktorych na pewno skorzystaja na zasadzie takich akcesoriów https://www.bletki.com/kategoria/zestawy z logosem marki. Ważne zeby trafic do swojej grupy docelowej

PostNapisane: 2019-08-27, 10:45 

Na pewno podstawą jest stworzenie strony internetowej oraz profili w social mediach. Warto też zadbać o reklamę w internecie, czyli adwords. Istnieją firmy, które się tym zajmują, sam z nich korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Tutaj jest bardzo ciekawy artykuł w tym temacie https://www.pozycjonusz.pl/ile-kosztuje-reklama-w-google-ads-adwords/

PostNapisane: 2019-10-11, 13:39 

Również zdecydowałbym się na rozwój strony i rozszerzenie ofert dostawy. Dla wielu ludzi brak możliwości zamówienia czegoś do paczkomatu, kończy się wyborem innego sklepu. Nie każdy może oczekiwać na kuriera w domu czy w biurze. Można także zastanowić się nad gratisami i kartkami z podziękowaniem dołączanymi do zamówień - mała rzecz, a cieszy i zachęca do kolejnych zakupów ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1