Teraz jest 2019-11-22, 12:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-07, 07:38 

Według mnie to dobrym pomysłem będzie telemarketing. Choć wzbudza on negatywne skojarzenia, to jednak jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na sprzedaż. Warto wypróbować. Tm bardziej, że teraz sa bardzo fajne programy do telemarketingu, np. taki: http://focustelecom.pl/blog/aplikacja-telemarketing/

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-08-11, 17:38 

również uważam jak koleżanka kilka postów wcześniej, że targi to jest dobra opcja na reklamę firmy. Teraz jest moda na targi branżowe- wystarczy spojrzeć na to co się dzieję w EXPO w Krakowie.. ciągle jakieś imprezy i tłumy ludzi. W październiku maja tam się odbyć targi EUROTOOL czyli międzynarodowe targi obrabiarek, narzędzi i urządzeń do obróbki materiałów czyli cała kwintesencja innowacji w jednym miejscu. Warto się zareklamować na takich targach moim zdaniem bo jest masa potencjalnych klientów :)

PostNapisane: 2016-12-12, 10:02 

Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto próbować docierać do klienta różnymi metodami. Fajnie, żeby opatrzyło mu się nasze logo. Myśle, że dobrym pomysłem są takie drobne akcenty typu wycieraczka z logo. Są naprawdę różne modele, np. tu: http://www.polmarprofil.pl/wycieraczki_z_logo.html

PostNapisane: 2017-02-06, 16:58 

To prawda, ze trzeba sobie klienta do nas i naszego loga przyzwyczaic. Tanim i dobrym na to sposobem sa karty stalego klienta np. Ja mam takie u siebie plastikowe i swietnie sie sprawdzaja. Zamawiam je w Cardon. Sa dobrej jakosci i schowane w portfelu klienta zawsze mu o mnie przypominaja :)

PostNapisane: 2017-03-10, 17:17 

Ja sie ogłaszam w serwisach lokalnych

PostNapisane: 2017-03-15, 11:05 

Najskuteczniej jest się reklamować zarówno lokalnie, jak i w sieci. W internecie przede wszystkim na social media jak Google Plus i Facebook.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-03-20, 10:15 

Witam. Podstawą są portale regionalne na początek oczywiście a następnie trzeba pomyśleć nad wizytówką firmy w sieci. Jednym słowem mówiąc bez porządnej strony www się nie obejdzie.

PostNapisane: 2017-12-27, 21:00 

Chyba najprościej zlecić to specjalistom - lepiej orientują się w tym, na co zwrócić uwagę w kampanii reklamowej, aby przyniosła jak najlepsze efekty. Jeśli wolicie zając się tym na własną rękę i myślicie o reklamie zewnętrznej, to na http://www.zenit24.eu wykonują potrzebne do tego materiały reklamowe, na billboardy, czy witryny, bardzo dobrej jakości - warte uwagi są zwłaszcza ich reklamy świetlne.

PostNapisane: 2019-09-05, 10:18 

Aktualnie jednym z najskuteczniejszych rodzajów marketingu jest marketing internetowy. Odpowiednie pozycjonowanie strony internetowej sprawi, że klient szukając firmy oferującej dany produkt czy usługę trafi właśnie do Ciebie. Najlepiej będzie udać się do agencji, która doradzi, jakie działania najlepiej podjąć w Twoim przypadku.

PostNapisane: 2019-09-21, 12:12 

Żeby biznes prosperował trzeba zadbać o to by jak najwięcej ludzi dowiedziało się co mamy do zaoferowania. W tym skuteczne są ulotki. Z czasem w miarę postępu warto pomyśleć o udziale w targach branżowych, bo to jest najlepsze miejsce na spotkanie i zainteresowanie ludzi naszymi produktami. Do udziału w targach profesjonalnie przygotowuje firma https://www.berkano.pl/ stoiska targowe, wyspy handlowe, ekspozytory, standy, ścianki reklamowe - we wszystkim doradzą i wszystko wykonają co będzie dobre do promocji firmy.

PostNapisane: 2019-10-11, 13:35 

Zgadzam się z przedmówcami, najlepiej będzie wybrać się na jakieś targi i tam próbować złapać kontakt z ludźmi. Nigdy nie wiadomo, kto się zainteresuje ;)

google adsense
Szczegóły postu
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1