Teraz jest 2019-11-12, 10:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-09-07, 10:06 

A co sądzicie o takiej formie reklamy wizualnej jak spot reklamowy albo filmik prezentujący usługi? Tego rodzaju nagranie można potem udostępnić w mediach społecznościowych i zamieścić na Youtubie :) Wydaje mi się, że taki filmik dotrze do odbiorców ;)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-09-18, 14:57 

Hej,
podstawą jest strona www, ale koniecznie pamiętajcie o tym, żeby dopracować ją pod względem użyteczności.
A propos, mam darmowego e-booka do pobrania tutaj: https://convertis.pl/e-book-najczesciej-ogladane-strony/

Zerknijcie i dajcie znać, co sądzicie o nim, bo pracujemy już nad kolejnymi.

Znajdziecie w nim wiedzę UXowców o tym, jak i co zmienić na stronach informacyjnych, by sklep zaczął sprzedawać więcej.

Z góry dzięki!

PostNapisane: 2018-10-09, 14:01 

Także warto nie lekceważyć takiego narzędzia jak facebook.

PostNapisane: 2018-10-11, 07:20 

Profil na FB warto założyć, na pewno nie zaszkodzi, ale warto też zainwestować w reklamę lokalną. Ulotki z małym rabatem zawsze cieszą oko klienta. No i oczywiście baner przy ruchliwych drogach i przed firmą. Na samochodach też można zrobić reklamę. Ja też działam lokalnie. Banery zamówiłem w copypoint w Gnieźnie. Warto tam zajrzeć jak masz niedaleko, bo mają dużo fajnych rzeczy do promocji firmy. Jakościowo i cenowe dobre. Do tej pory banery mam w bardzo dobrym stanie.

PostNapisane: 2019-03-01, 11:57 

Może warto zainwestować w gadżety reklamowe, coraz bardziej popularne stają sie notesy reklamowe z logo, producent Iveno oferuje kilka ciekawych rozwiązań na notatniki https://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a5

PostNapisane: 2019-03-08, 20:21 

Polecałbym ci założyć firmowego instagrama.W dzisiejszych czasach nic tak nie trafia do ludzi jak social media także na pewno tym sposobem dotrzesz do wielu potencjalnych klientów a przy tym nie wydasz ani grosza.Instrukcje w jaki sposób stworzyć taką reklamę znajdziesz na https://www.cleveragency.pl/blog/2019/01/17/jak-promowac-firme-na-instagramie/

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-03-24, 20:29 

Obecnie najlepszą formą reklamy jest chyba opracowanie własnej aplikacji mobilnej, koniecznie pisanej od zera i wydanej na swoim własnym koncie developerskim.

Przede wszystkim odpadają wszystkie koszty dystrybucji/kolportażu oraz koszty druku itp. Dzięki temu można robić np. 3 promocje różnego typu co tydzień, konkursy, zdrapki, jakieś animowane kupony, gry.

Do tego wszystkie siłownie itp. oraz kluby itp. mogą bardzo dużo oszczędzić bo odpadają im wszystkie karty stałego klienta/bilety/kupony i inne rzeczy jakich kolportaż i druk tworzą duże koszty...

PostNapisane: 2019-08-29, 07:14 

Myślę, że filmik to bardzo dobry pomysł. Dziedzina reklam video szybko się rozwija i na pewno warto o tym pamiętać przy planowaniu działań promocyjnych. Marketing internetowy to szeroki temat, jeżeli zwrócisz się do profesjonalnej agencji, na pewno pomogą dobrać strategię do Twoich potrzeb.

PostNapisane: 2019-11-05, 12:28 

Forma reklamy musi być dobrana do tego, co masz w ofercie i do kogo to kierujesz. Nie ma jednego uniwersalnego kanału reklamy, który przyprowadzi klientów każdej firmie, czy to w internecie czy poza nim. Nawet polecanie przez klientów nie jest rozwiązaniem dla każdej firmy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1