Teraz jest 2018-11-19, 00:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-15, 09:26 

:evil: :evil:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-01-05, 15:32 

Ja księgowość robię sam. Daję radę, chociaż trochę czasu mi to zajmuje. Za to wspomagam się programem do fakturowania: afaktury.pl . Bez niego pewnie nie dałbym rady. A tak mam porządek w fakturach. I co najważniejsze o niczym nie zapomnę. Program wystawi fakturę, przetłuamczy, monitoruje aż po windykację. Bardzo prosty w obsłudze.

PostNapisane: 2017-01-12, 08:47 

nie podejmuję się prowadzić księgowości samodzielnie wolę korzystać z pomocy fachowców dlatego współpracuję z amgbiuro polecam ich to ludzie godni zaufania

PostNapisane: 2017-10-26, 13:23 

Zdecydowanie wole normalne biuro rachunkowe, gdzie mozna isc, porozmawiac itp....wszystko na miejscu... ja prowadze firme w Lublinie dlatego wybralem http://unisono.in . Jedno z lepszych jakie udalo mi sie znalezc :) Moge smialo polecic :)

PostNapisane: 2017-10-28, 11:59 

Prowadzenie księgowości przez internet ma same zalety, przede wszystkim jest znacznie wygodniejsze i po prostu tańsze.

PostNapisane: 2018-03-12, 06:46 

Księgowość online wprowadziło dla swoich klientów kilka banków.
Czy to dobry pomysł ?
Nie wiem.
Nie jestem sympatykiem dzielenia się z innymi tajnikami mojej firmy. Poza tym i tak musimy znać aktualną ordynację podatkową. Co do doradców i biur podatkowych to niepokoją mnie dyrektywy partii rządzącej odnośnie obowiązkowego donoszenia. Nie dość że tolerujemy kreta, to jeszcze dajemy mu pod nos wszystkie nasze tajemnice i na koniec płacimy mu kasę. Dobry program do księgowości, z kadrami, magazynem, normami produkcji i bramkami do wysyłania dokumentów i sprawozdań do ZUS to wydatek roczny maksymalnie 100 zł. Tak jest w przypadku programu do księgowości który do niedawna był jako dodatek do jednej z gazet. Informację o zmianach w przepisach podatkowych wprowadzonych i tych planowanych znajdziecie w internecie. Zarówno na stronach Ministerstwa Finansów, jak i blogach o podatkach typu Zasady ogólne - http://www.zasadyogolne.info/2017/12/ordynacja-podatkowa-najwazniejsze.html . można wpisać się na listę mailingową, a w przypadku pytań pogadać o tym na Twitterze online.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-05-16, 20:46 

Firma, w której pracuje nie korzysta z rozwiązania prowadzenia księgowości przez internet lecz ma są księgowość na miejscu. Wszelkie rozliczenia dokonywane są na bieżąco, a i w razie kontroli jest prościej w wyjaśnieniu jakiś niejasności. Ostatnio firma zainwestowała w program Invoice Digitizer, który znacznie usprawnił pracę tego działu w kwestii wprowadzania dokumentów do systemu. Dokumenty po zeskanowaniu są zaczytywane bezpośrednio do systemu dzięki czemu trwa to szybciej i zostają wyeliminowane błędy, które powstawały przy ich ręcznym wprowadzaniu.

PostNapisane: 2018-07-10, 09:46 

ja też zdecydowanie polecam tradycyjną księgowość, ja współpracuje z biurem rachunkowym GAMA i jestem zadowolony

PostNapisane: 2018-09-26, 06:46 

Ja mogę Ci polecić księgowość Ifirmy.
Świadczą oni usługi online + wszystko jest jasne i zrozumiałe.
https://ifirma.pl/wlasna-firma/rejestracja-firmy - tutaj znajdziesz wszystkie informacje

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1