Teraz jest 2019-08-23, 04:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-15, 09:26 

:evil: :evil:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-01-05, 15:32 

Ja księgowość robię sam. Daję radę, chociaż trochę czasu mi to zajmuje. Za to wspomagam się programem do fakturowania: afaktury.pl . Bez niego pewnie nie dałbym rady. A tak mam porządek w fakturach. I co najważniejsze o niczym nie zapomnę. Program wystawi fakturę, przetłuamczy, monitoruje aż po windykację. Bardzo prosty w obsłudze.

PostNapisane: 2017-01-12, 08:47 

nie podejmuję się prowadzić księgowości samodzielnie wolę korzystać z pomocy fachowców dlatego współpracuję z amgbiuro polecam ich to ludzie godni zaufania

PostNapisane: 2017-10-26, 13:23 

Zdecydowanie wole normalne biuro rachunkowe, gdzie mozna isc, porozmawiac itp....wszystko na miejscu... ja prowadze firme w Lublinie dlatego wybralem http://unisono.in . Jedno z lepszych jakie udalo mi sie znalezc :) Moge smialo polecic :)

PostNapisane: 2017-10-28, 11:59 

Prowadzenie księgowości przez internet ma same zalety, przede wszystkim jest znacznie wygodniejsze i po prostu tańsze.

PostNapisane: 2018-03-12, 06:46 

Księgowość online wprowadziło dla swoich klientów kilka banków.
Czy to dobry pomysł ?
Nie wiem.
Nie jestem sympatykiem dzielenia się z innymi tajnikami mojej firmy. Poza tym i tak musimy znać aktualną ordynację podatkową. Co do doradców i biur podatkowych to niepokoją mnie dyrektywy partii rządzącej odnośnie obowiązkowego donoszenia. Nie dość że tolerujemy kreta, to jeszcze dajemy mu pod nos wszystkie nasze tajemnice i na koniec płacimy mu kasę. Dobry program do księgowości, z kadrami, magazynem, normami produkcji i bramkami do wysyłania dokumentów i sprawozdań do ZUS to wydatek roczny maksymalnie 100 zł. Tak jest w przypadku programu do księgowości który do niedawna był jako dodatek do jednej z gazet. Informację o zmianach w przepisach podatkowych wprowadzonych i tych planowanych znajdziecie w internecie. Zarówno na stronach Ministerstwa Finansów, jak i blogach o podatkach typu Zasady ogólne - http://www.zasadyogolne.info/2017/12/ordynacja-podatkowa-najwazniejsze.html . można wpisać się na listę mailingową, a w przypadku pytań pogadać o tym na Twitterze online.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-05-16, 20:46 

Firma, w której pracuje nie korzysta z rozwiązania prowadzenia księgowości przez internet lecz ma są księgowość na miejscu. Wszelkie rozliczenia dokonywane są na bieżąco, a i w razie kontroli jest prościej w wyjaśnieniu jakiś niejasności. Ostatnio firma zainwestowała w program Invoice Digitizer, który znacznie usprawnił pracę tego działu w kwestii wprowadzania dokumentów do systemu. Dokumenty po zeskanowaniu są zaczytywane bezpośrednio do systemu dzięki czemu trwa to szybciej i zostają wyeliminowane błędy, które powstawały przy ich ręcznym wprowadzaniu.

PostNapisane: 2018-07-10, 09:46 

ja też zdecydowanie polecam tradycyjną księgowość, ja współpracuje z biurem rachunkowym GAMA i jestem zadowolony

PostNapisane: 2018-09-26, 06:46 

Ja mogę Ci polecić księgowość Ifirmy.
Świadczą oni usługi online + wszystko jest jasne i zrozumiałe.
https://ifirma.pl/wlasna-firma/rejestracja-firmy - tutaj znajdziesz wszystkie informacje

PostNapisane: 2019-02-15, 16:21 

Ja z początku próbowałam prowadzić samodzielną księgowość... Nie wyszło. Może i dobrze, bo wtedy wciąż się martwiłam, że jakiś druczek wysłałam źle uzupełniony itp. Teraz korzystam z biura rachunkowego (Gama, Grabowskich) i jestem wyjątkowo zadowolona. Polecam :)

PostNapisane: 2019-05-21, 11:38 

Ja prowadzę księgowość i kadry samodzielnie od trzech miesięcy, korzystając z programu wfirma.pl i jestem bardzo zadowolona. W łatwy i szybki sposób wyliczam składki zus i podatki. Wielkim ułatwieniem jest dodatkowo możliwość elektronicznej wysyłki deklaracji. :)

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-08-14, 15:42 

ja bym nie mógł. wydaje mi się, że decydując sie na księgowość internetową wszystko trzeba robić samodzielnie? Może przy malutkich firmach to jeszcze jest ok, ale przy większych to jak dla mnie za dużo odpowiedzialność... nie mówiąc o braku czasu. A może po prostu jestem wygodny :). Tak czy inaczej, moje biuro rachunkowe to www.biuroteneo.pl i mam spokojną głowę. Mogę zająć się zarabianiem, a nie liczeniem podatków.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1