Teraz jest 2019-09-23, 15:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-13, 14:19 

Przychodzi w końcu czas kiedy człowiek dochodzi do wniosku,że warto byłoby się dokształcić. Szukam obecnie dobrych, najlepiej biznesowych kierunków studiów. Co według Was warto jest obecnie studiować?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-11-14, 07:50 

Obecnie Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie ma dwa dobre kierunki studiów podyplomowych - myślę,że takie o jakie mniej więcej Ci chodzi:
zarządzanie zasobami ludzkimi
podyplomowe menadżerskie
Sama jestem obecnie na tych drugich chociaż nie wykluczam,że zrobię sobie również te pierwsze. Tutaj możesz sobie o nich poczytać: http://www.dobrauczelnia.pl/

PostNapisane: 2014-11-17, 10:25 

Zainteresowało mnie zarządzanie zasobami ludzkimi. Wczoraj przejrzałem sobie oferty pracy w samej Warszawie i tacy specjaliści są jednak poszukiwani. Napisz mi jak przedstawia się kwestia zjazdów. Są co tydzień czy co dwa? I jak wysokie jest czesne? Wolałbym jednak nie stracić na to fortuny.

PostNapisane: 2014-11-19, 08:25 

Ja właśnie wybrałem Zarządzanie zasobami ludzkimi - podyplomówkę. Nie w Warszawie, a wsps i na ten kierunek właśnie był komplet a większość kierunków się w ogóle nie otworzyło. A co do ceny to był jeden z najtańszych kierunków.

PostNapisane: 2014-11-19, 15:21 

Postaw po prostu na to co Cię najbardziej interesuje - tylko dzięki temu wyniesiesz z tych zajęć jak najwięcej.

PostNapisane: 2014-11-23, 15:23 

Podyplomowe z HR są w modzie.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-11-24, 08:53 

Zjazdy są co dwa tygodnie tak więc aż tak bardzo nie powinno Ci to kolidować z życiem osobistym i zawodowym. Czesne jest niedrogie. Jest to jeden z najtańszych kierunków a na WSIZiA jest chyba najtaniej w całej Warszawie kiedy sprawdzałam ostatnim razem. Taniej jest jak płacisz za wszystko z góry.

PostNapisane: 2014-11-25, 09:02 

Sam ukończyłem studia zarządzanie zasobami ludzkimi. Właśnie na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Wysłali mnie tam z firmy ponieważ mieli duży problem ze znalezieniem dobrego pracownika tak więc postanowili wyszkolić swojego.
Jak widzicie zapotrzebowanie jest.

PostNapisane: 2014-11-25, 14:26 

Czerna napisał(a):
Zjazdy są co dwa tygodnie tak więc aż tak bardzo nie powinno Ci to kolidować z życiem osobistym i zawodowym. Czesne jest niedrogie. Jest to jeden z najtańszych kierunków a na WSIZiA jest chyba najtaniej w całej Warszawie kiedy sprawdzałam ostatnim razem. Taniej jest jak płacisz za wszystko z góry.

Sama ostatnio szukałam studiów zaocznych i zapisałam się do Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie o której wspominacie. Na początku wahałam się trochę.. myślałam że studia to nie są już dla mnie.. ale poczytałam trochę informacji na ich oficjalnej stronie
http://www.dobrauczelnia.pl/ przekonałam się i zapisałam na zajęcia :) obecnie jestem oficjalnym studentem i prężnie chodzę i udzielam się na wykładach:)

PostNapisane: 2014-11-26, 08:01 

To tylko pogratulować. Sam jestem zdania,że również najlepszym wyborem wydaje się to zarządzanie zasobami ludzkimi. Ogólnie cały dział się bardzo szybko rozwija. Może warto byłoby jeszcze postarać się o dyplom trenera ? Połączyć to z coachingiem?
Obecnie jest to bardzo w modzie i zapotrzebowanie na takich trenerów jest bardzo duże !

PostNapisane: 2015-01-20, 16:25 

Chyba aby wybrać dobre studia podyplomowe trzeba sie tez kierować własnymi zainteresowaniami. Bez tego nie ma chyba sensu iśc na kierunek, który nas nie interesuje. Widziałam ,że tutaj http://lublin.wspkorczak.eu/pl/oferta/k ... ifikacyjne jest wiele bardzo fajnych kierunków. I chyba jak iśc na jakieś studia podyplomowe to tylko tam.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-01-31, 14:23 

Studia podyplomowe wybiera sie raczej nie kierując zainteresowaniami, tylko droga zawodową jaką się obrało. Kierując się zainteresowaniami to można wybierać studia pierwszego stopnia jak sie jest po maturze. Na stronie http://www.studia.net/poradnik możesz sobie poszukać informacji o kierunkach.

PostNapisane: 2015-06-15, 21:45 

Polecam MBA, a jakbyś miał problem ze stylistyką pracy, czy redagowaniem to warto zwrócić się do http://www.redagowanie-sos.pl/ mają ogromne doświadczenie i są elastyczni praz dyspozycyjni :)

PostNapisane: 2015-06-23, 09:06 

Czym się interesujesz?

PostNapisane: 2015-09-01, 18:59 

Jeżeli szukacie dobrych studiów podyplomowych z zakresu zarządzania, architektury lub ekologii, mogę polecić Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie - http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe - to jedna z lepszych niepublicznych uczelni techniczno-artystycznych w Polsce.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1