Teraz jest 2020-08-15, 11:37

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-03, 16:50 

Ostatnio zebrałam w sobie motywację, aby przygotować się do lata i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Zapisałam się na siłownię.
Chodzę tam od kilku dni i przeważnie ćwiczę w normalnej, regularnej bieliźnie. Jednak nie jest to zbyt wygodne!
Szukam idealnej bielizny sportowej, która będzie wygodna i nie będzie uwierała podczas ćwiczeń. Znacie jakieś marki, poza tymi z marketów sportowych?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-05-04, 09:58 

Ja ostatnio trafiłam na (zabrzmi dziwnie) lekarza ortopedę który prowadzi klinikę. Tam oferują na przykład pomoc w zrzuceniu kilogramów, ocenę wydajności mięśni i jakieś kozackie urządzenia do ćwiczeń. Jak mi w biodra jeszcze trochę pójdzie to zawitam do Pana :)

PostNapisane: 2015-05-04, 14:01 

Nie zabrzmiało dziwnie :) Aczkolwiek lekarz ortopeda kojarzy się zwyczajowo bardziej z urazami, których możemy nabawić się na siłowni właśnie ;)

Natomiast jeśli chodzi o tę bieliznę to dzisiaj koleżanka w pracy podesłała mi namiary na Boutique Bielizny, gdzie mają świetną linię dla uprawiających sporty Shock Absorber. Przejrzałam już ofertę i wydaje mi się, że jest to właśnie to, czego szukam - świetna jakość, dobre materiały, super wykończenie.
Czy ktoś zamawiał już u nich bieliznę? Będę wdzięczna za opinie.

PostNapisane: 2015-05-26, 14:14 

Serio lekarz ortopeda od chudnięcia? To trochę nietypowo, ale bardzo ciekawie. Słyszałam, że jest bardzo dobra Pani dietetyk we Wrocławiu. Znajoma z jej pomocą i poradami schudła około 20 kg. I co najważniejsze te kilogramy do niej nie wróciły.

PostNapisane: 2015-05-28, 02:38 

Czyli udało się jej uniknąć tzw. efektu jojo.

PostNapisane: 2015-06-01, 17:27 

najlepsze są termiczne ;d

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-10-19, 23:42 

Najlepsza bielizna na siłownie to zwykła, bawełniana;) ćwiczę jakiś czas i wiem po sobie, że jakieś nowoczesne wynalazki nie są potrzebne, chyba że jest się sportowcem wyczynowym, wtedy to może jest konieczne;)

PostNapisane: 2015-10-20, 10:47 

Też mi się wydaje, że zwykła jest najlepsza;) sama ćwiczę 3 razy w tygodniu i nigdy nie potrzebowałam czegoś specjalnego;)

PostNapisane: 2015-10-21, 18:41 

Koszulka i spodnie sportowe to dla mnie podstawa, no i oczywiście dla kobiet biustonosz sportowy - po pierwsze dla zdrowia, po drugie dla komfortu

PostNapisane: 2016-04-13, 20:00 

To bardzo dobry pomysł, żeby po pracy po prostu iść poćwiczyć.
Sprawność fizyczna i ruch to według mnie podstawa tego, że organizm cały pracuje prawidłowo.
Ostatnio mam refleksje taką ogólną na temat zdrowia i zastanawiam się, czy a przykład nie zrobić badań genetycznych, które badają mutacje genów odpowiedzialnych za nowotwory.
Na zdrowegeny.pl można zamówić takie, dla kobiet szczególnie ważne są te, które badają gen BRCA1.
Są odpłatne, ale nie jest to koszt, jeśli spojrzy się na to, że wykonuje się je raz w życiu.
Co sądzicie?

PostNapisane: 2016-04-14, 11:35 

zgadzam sie nie w 100%, ale w 200%. Siedzimy praktycznie caly dzien za biurkiem. Chyba nikomu nie musze tlumaczyc, jak ma to wiele negatywnych skutkow na cale nasze zdrowie. Naprawde jest tego sporo. Trzeba zatem ruszac sie jak najwiecej, aby mniej wiecej chociaz zrownowazyc ten czas, ktory spedzamy w biurze. Nie wiem czy wiecie, ale cwiczas wydziela sie hormon szczescia. Jestesmy bardziej zadowoleni, mniej zestresowani. W ogole stres to tez rewelacyjna opcja, jesli chodzi o rozladowanie emocji. Nie ma co ukrywac - w pracy mamy zazwyczaj mnostwo nerwowych sytuacji. Zeby ich uniknac trzeba byloby nic nie robic. Nie da sie po prostu czasami. Cwiczeniami mozna jednak rozladowac stres, co naprawde jest bardzo wazne. No i cwiczenia pomagaja na naprawde bardzo ladna sylwetke

google adsense
Szczegóły postu

Strefa czasowa: UTC + 1