Teraz jest 2019-07-20, 19:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pomysl na firme
PostNapisane: 2016-09-25, 12:55 

Witam
Szukam po roznych miejscach w internecie jakiegos dobrego pomyslu na dochodowy biznes. Niestety na wiekszosci for ludzie pisza jakies totalne bzdury z ktorych raczej nic nie wyniknie. Postanowilem samemu rozejrzec sie i znalazlem ciekawa nisze w moim miescie. Chcialbym zalozyc firme zajmujaca sie przeprowadzkami, na poczatku planuje robic je w obrebie powiedzmy 100km. Orientuje sie ktos ile trzeba zainwestowac w otwarcie takiego biznesu? Wzorowac chce sie na najlepszych firmach typu http://www.fortis-przeprowadzki.pl/ Jak myslicie ile mozna w dobrym miesiacu zarobic na takiej dzialalnosci? Z gory dzieki za wszystkie porady, pozdrawiam.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-09-26, 19:09 

Zależy ile możesz włożyć. Dużej firmie na początku nie dorównasz, no chyba, że masz spory kapitał na flotę i reklamę to wtedy możesz się wzorować. Myślę, że na początek wystarczy jeden samochód nawet używany + koszty reklamy właśnie.

PostNapisane: 2016-11-15, 14:38 

Myślę, że miesięcznie kilka tysięcy spokojnie możesz na tym zarobić. Tylko pytanie ile jesteś w stanie przeznaczyć na reklamę? Masz jakieś zabezpieczenie finansowe? A może pomysl o założeniu spółki? Na http://gotowe-spolki-24.pl/ trochę o tym czytałam. Wtedy dostajesz gotową spółkę i pomoc księgową.

PostNapisane: 2016-11-18, 10:05 

Warto zastanowić się także nad tym czy ma się kompetencje do takich biznesów.

PostNapisane: 2017-01-09, 17:54 

Nikt Ci nie wyliczy ile musisz zainwestować. To tylko Ty wiesz, czy zatrudnisz pracowników, ile będziesz miał samochodów. Czy Twoja praca ograniczy się do zarządzania, czy sam będziesz jeżdził? Jak będziesz szukał klientów? To ma decydujący wpływ na koszty. Coś mi się wydaje, że chcesz otworzyć biznas o któym nie masz zbyt dużego pojęcia. A do tego dochodzi księgowość. Będziesz ją prowadził sam, czy może firma? Ja mogę polecić Ci dobry program do fakturowania. afaktury.pl jest bardzo prosty w obsłudze a sprawdzi się w każdej firmie. Ma wiele przydatnych funkcji i ułatwia pracę. Nie tylko wystawi fakturę ale będzie ją monitorować i jak trzeba windykować.

PostNapisane: 2017-01-25, 12:07 

Dobry trop, sam się kiedys zastanawiałem nad założeniem takiej firmy ale u mnie jest ogromna konkurencja, stchórzylem

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-01-25, 13:56 

Najpierw wydaje mi się że musisz mieć pomysł na biznes, a później dopiero się zastanawiać nad tym, jak wprowadzić go w życie najmniejszym kosztem. Zdajesz sobie sprawę, że nikt ci nie sprzeda dobrego pomysłu na biznes, bo gdyby go miał już dawno sam by go założył, no nie?

PostNapisane: 2017-02-14, 15:59 

Dla mnie fajnym i dobrym pomysłem jest knajpka z klimatem. Szkoda,że naprawdę trzeba spora na początek zainwestować. Szukając wyposażenia trafiłem na sklep https://sklep.technica.pl/okapy-gastronomiczne można u nich dobre wyposażyć kuchnię oraz kupić wiele potrzebnych i przydatnych rzeczy. Może komuś przyda się ta informacja.

PostNapisane: 2017-02-17, 14:14 

Dobry pomysł , zacznij może tak jak inni mówią - od jednego służbowego samochodu , nie musi być on nowy z salonu, małe kroki a może akurat dorównasz większy firmą .

PostNapisane: 2017-07-07, 13:37 

Pomysł na firmę to już połowa sukcesu, warto jeszcze odpowiednio przygotować się do prowadzenia takiej firmy. Można zorganizować też szkolenie dla siebie i przyszłych pracowników. Wiem, ze Grupa Most Wanted organizuje właśnie takie szkolenia. Może będą mogli Ci jakoś pomóc.

PostNapisane: 2017-08-19, 13:46 

Jak mamy pomysł na firmę to potem jego realizacja, gdzie nie jest ona taka łatwa tak naprawdę. Widziałam jednak fajne propozycje też aktówek na dokumenty ostatnio , które mogą się przydać przy otwieraniu firmy. Aktówka taka jak tutaj: http://supergalanteria.pl/on-produkty-dla-mezczyzn/torby-meskie/duza-skorzana-torba-teczka-paolo-peruzzi-adventure-901-pp na pewno pomieści wszystko i zabezpieczy przed zalaniem.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-07-25, 12:57 

Założenie firmy może być kłopotliwe więc może lepiej zainteresować się agencją interaktywna. Polecam przeczytać artykuł https://www.iprosolution.pl/jak-zalozyc-agencje-interaktywna-na-skroty/

PostNapisane: 2019-01-08, 20:31 

Dokladnie tak.

PostNapisane: 2019-01-09, 10:42 

Pomysl na firme wcale nie jest trudno znalezc .. jak sie troche glowkuje. Duzo tutaj zalezy od branzy do jakiej chcemy sie dostac. Im bardziej skomplikowane zadanie do wykonania - tym potencjalnie wyzszy zarobek .. dlatego my zajmujemy sie zleceniami z wykorzystaniem sprzetu ciezkiego, a takze mamy fabryke. Co do tej drugiej to w najblizszych miesiacach planujemy przeniesienie jej do wiekszego miasta. Ulatwi to nam bardzo plynnosci finansowa poniewaz bedziemy miec blizej rozwozic towar. Orientujecie sie moze gdzie udac sie z projektem pt. przewoz maszyn? Z przejrzanych do tej pory ofert najlepiej prezentuje sie Zlotnicki - https://zlotnicki.pl/oferta/transport-maszyn/ Nie wiem natomiast jakich stawek sie spodziewac. Bedzie mi milo jak ktos podsunie konkretne dane. Pozdrawiam

Strefa czasowa: UTC + 1