538 views 12 mins 0 comments

Recenzja Finansero i opinie inwestorów. Czy warto handlować?

In Giełda i waluty
27 września, 2023

Broker Finansero stworzył platformę przeznaczoną dla każdego inwestora. Początkujący i zaawansowani traderzy znajdą tu profesjonalne narzędzia i nieocenioną pomoc.

Czy warto handlować z Finansero? Aby to ocenić, przeczytaliśmy opinie inwestorów. W naszej recenzji znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości.

Dlaczego zdecydowaliśmy się ocenić tę platformę? To jedna z nielicznych ofert na rynku, która spełni wszystkie oczekiwania handlowców.

Specjalnie dla ciebie przetestowaliśmy możliwości brokera, sprawdziliśmy przebieg procesu rejestracji konta nowego użytkownika, czas odpowiedzi wsparcia klienta i wiele innych aspektów. Chcesz dowiedzieć się, co ustaliliśmy? Dobrze trafiłeś!

Oferta brokera Finansero

W pełni licencjonowany broker Finansero ma dla ciebie wiele ciekawych i profesjonalnych narzędzi oraz instrumentów finansowych.

Jeśli zdecydujesz się na handel na platformie, powinieneś dowiedzieć się więcej na temat dostępnych aktywów finansowych. Finansero umożliwia inwestowanie w ponad 300 kontraktów CFD na akcje, waluty, indeksy, towary, kryptowaluty, ETFy czy syntetyczne instrumenty pochodne.

Czym są kontrakty CFD? Na czym polega handel kontraktami CFD? Powinieneś wiedzieć, że ten rodzaj inwestowania jest bardzo ryzykowny, ponieważ przedmiotem handlu jest zmiana ceny wybranego aktywa. To oznacza, że nie jesteś właścicielem danego instrumentu finansowego. Nie posiadasz prawa własności do kontraktu CFD.

Broker Finansero oferuje także narzędzia, które pomagają w zminimalizowaniu ryzyka utraty środków. Stop Loss i Take Profit to przydatne funkcje, które pomogą podczas handlu dla początkujących oraz zaawansowanych inwestorów.

Warto zwrócić uwagę na wersję demonstracyjną platformy handlowej. Nowi klienci Finansero mogą skorzystać z aż 10 chronionych pozycji na początek handlu. Co to oznacza?

Pierwsze dziesięć transakcji zawartych z brokerem jest wolne od ryzyka. Nawet jeśli stracisz swoje pieniądze, to środki wrócą na twoje konto. Co więcej, będziesz mógł zatrzymać cały zysk. Naszym zdaniem to bardzo atrakcyjna oferta dla każdego inwestora.

Rodzaje konta użytkownika Finansero

Broker Finansero oferuje aż 9 rodzajów kont dla swoich użytkowników. Każde z nich różni się wysokością depozytu, promocjami, zniżkami, czy dostępem do narzędzi.

Postanowiliśmy porównać dwa skrajne rodzaje konta, czyli konto poziomu 1 i konto poziomu 9.

Konto poziomu 1:

 • wysokość środków zgromadzonych na rachunku to $200 – $1,999 (minimalny depozyt wynosi 200 USD);
 • użytkownicy otrzymują dostęp do darmowego e-booka i treningów, otrzymują pomoc osobistego agenta obsługi klienta, narzędzi takich jak Trading Insider, Autochartist, wiadomości POP UP, tradingu jednego kliknięcia;
 • użytkownicy mogą skorzystać z BITA 2 i BITA 3.

Konto poziomu 9:

 • ten rodzaj konta jest przeznaczony dla bardzo doświadczonych inwestorów o dużych możliwościach finansowych;
 • wymagany depozyt na tym rodzaju konta wynosi $100,000 – ∞;
 • użytkownicy, którzy zdecydują się na przystąpienie do tego programu, otrzymają dostęp do darmowego e-booka i treningów, pomoc osobistego agenta obsługi klienta, Trading Insider, trading jednego kliknięcia, wiadomości POP UP, Autochartist;
 • charakterystyczną cechą dla tego rodzaju konta jest 40% zniżka na ceny i rollover;
 • użytkownicy mogą skorzystać z BITA 2, BITA 3, BITA 5, BITA 10, BITA 15, BITA 20.

Dzięki temu porównaniu, na pewno zauważyłeś, że rzeczywiście każdy użytkownik ma szansę znaleźć tu ofertę dostosowaną do swoich potrzeb, umiejętności, wiedzy i możliwości finansowych. A ty który wariant wybierzesz?

Narzędzia handlowe Finansero

Podczas pisania recenzji brokera Finansero, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej wszystkim narzędziom handlowym. Czy są to profesjonalne narzędzia? Czy warto zastosować je podczas swoich inwestycji?

W poniższych sekcjach znajdziesz opisy poszczególnych narzędzi handlowych Finansero.

Autochartist

Twórcy platformy Finansero określają narzędzie Autochartist mianem swojej dumy. Zaintrygowani tym stwierdzeniem postanowiliśmy sprawdzić funkcje narzędzia.

Autochartist pomaga inwestorom podczas handlu i tworzenia odpowiedniej strategii handlowej. Dzięki niemu możesz przeanalizować ogromne ilości danych, w krótkim czasie. Powiedzmy sobie szczerze, nie mógłbyś tego zrobić samodzielnie. Nikt nie jest w stanie obserwować rynków przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu..

Autochartist wyszukuje i identyfikuje wzorce oraz wydarzenia rynkowe. Porównuje je z potężną ilością danych historycznych i przeszłych wyników. Dzięki temu może prognozować kolejne ruchy cenowe.

Takie informacje są z pewnością bardzo cenne podczas inwestowania. Pamiętaj jednak, że żadne narzędzie nie może zagwarantować ci 100% zysków podczas każdej transakcji. To ty podejmujesz ostateczną decyzję handlową.

Wykresy

Inwestorzy powinni nauczyć się czytania wykresów handlowych. To podstawowe narzędzie, które zawiera ogromne ilości informacji.

Broker Finansero oferuje dostęp do wykresów, aby pomóc ci w podejmowaniu decyzji. Znajdziesz tu wykresy liniowe, wykresy słupkowe, a także wykresy świecowe.

Kalendarz ekonomiczny

Kalendarz ekonomiczny na platformie Finansero to źródło wielu istotnych informacji, które możesz wykorzystać podczas podejmowania decyzji handlowych.

Znajdziesz tu informacje o istotnych wydarzeniach finansowych, ekonomicznych, gospodarczych i politycznych, które mogą znacząco wpłynąć na twoje transakcje i podejmowane decyzje inwestycyjne.

Kalendarz ekonomiczny Finansero działa w czasie rzeczywistym. Nie przegapisz żadnej informacji. Możesz także ustawić codzienne powiadomienia.

Wyceny na żywo

Na oficjalnej stronie internetowej Finansero znajdziesz także aktualne wyceny aktywów finansowych w czasie rzeczywistym.

Wiadomości

Broker Finansero oferuje ci dostęp do najnowszych i najważniejszych wiadomości finansowych. Pamiętaj jednak, że wszelkiego rodzaju informacje nie stanowią porady handlowej. Finansero nie ponosi odpowiedzialności za twoją decyzję i ewentualną stratę zainwestowanych środków finansowych.

Trading Insider

Dzięki Trading Insider możesz sprawdzić jakie decyzje handlowe podejmują inni inwestorzy. Chcesz skopiować strategię handlową tradera? Nie ma problemu!

Trading Insider oferuje ci ogromne możliwości sprawdzenia ruchów na rynku innych handlowców. Pamiętaj jednak, że tak jak w przypadku wykresów, czy wiadomości, broker nie ponosi odpowiedzialności za twoje decyzje, podjęte w oparciu o dane przekazane przez narzędzie finansowe.

Czy Finansero to scam?

Jednym z podstawowych pytań dotyczących prawie każdego brokera jest kwestia bezpieczeństwa. Postanowiliśmy sprawdzić, czy Finansero to scam.

Finansero należy do marki Global Trade CIF Ltd.. To cypryjska firma inwestycyjna, licencjonowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. To oznacza, że broker przestrzega europejskiego prawa i jest w pełni legalny oraz regulowany.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji i dokumentów, znajdziesz je na oficjalnej stronie internetowej Finansero. Przeczytaj “umowę o świadczeniu usług z załącznikami”, “informacje o firmie”, “autoryzację”, “dokumentację prawną”, “zastrzeżenie ryzyka”, czyli “politykę dotyczącą plików cookies”.

Na wszystkie pytania dotyczące ochrony i bezpieczeństwa na platformie handlowej Finansero, może odpowiedzieć dział obsługi klienta lub dział techniczny. Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nimi za pomocą zakładki “Skontaktuj się z nami”. Zrobisz to za pomocą formularza kontaktowego, numeru telefonu, wiadomości e-mail i aplikacji WhatsApp.

Broker obiecuje udzielenie szybkich i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące handlu, działania platformy, bankowości i bezpieczeństwa.

Opinie użytkowników Finansero

W internecie jest wiele opinii inwestorów, którzy skorzystali z usług i oferty brokera Finansero. Większość komentarzy jest bardzo pozytywna. Klienci piszą o narzędziach handlowych, wielu instrumentach finansowych, profesjonalnej pomocy klienta i działu technicznego a także wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Wszyscy są zadowoleni z legalności, działania zgodnie z europejskim prawem oraz regulacjom.

Niestety, ale na forach internetowych pojawiło się kilka negatywnych głosów. Czy są prawdziwe? Naszym zdaniem nie! Wyglądają jak jedna z form działania nieuczciwej konkurencji. Nie warto się nimi przejmować.

Metody płatności na platformie Finansero

Recenzja nie byłby kompletna bez omówienia dostępnych metod płatności. Broker Finansero umożliwia wpłaty i wypłaty za pomocą trzech sposobów. Są to międzynarodowe karty kredytowe i karty debetowe, e-portfele i przelewy bankowe.

Każda z metod charakteryzuje się innym czasem przetwarzania płatności. Zauważ, że sposób, jaki wybierzesz podczas wpłaty pierwszego depozytu, zostanie użyty także przy wypłacie. To z kolei oznacza, że czas przetwarzania i księgowania środków może trwać aż kilka dni roboczych (w  przypadku płatności za pomocą przelewu bankowego).

Najważniejsze informacje o brokerze Finansero

Oto podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących oferty brokera Finansero:

 • potężna platforma XCITE oferuje mnóstwo możliwości inwestycyjnych;
 • broker jest regulowany i działa zgodnie z europejskim prawem;
 • Finansero umożliwia wykorzystanie dźwigni finansowej;
 • profesjonalny zespół obsługi klienta bardzo szybko udziela odpowiedzi na pytania użytkowników;
 • pakiet narzędzi handlowych może pomóc w podejmowaniu decyzji handlowych.

Recenzja brokera Finansero  – podsumowanie

Broker Finansero wyróżnia się swoją ofertą na tle innych platform handlowych. Gwarantuje ochronę i bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników. Jest w pełni regulowany i legalny. Z całą pewnością możemy potwierdzić, że Finansero nie jest oszustwem.

Nasze wnioski z recenzji możemy potwierdzić opiniami użytkowników brokera. Większość z nich pozytywnie wypowiada się na temat platformy.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad założeniem konta na platformie Finansero, zachęcamy cię do przeprowadzenia własnych badań. Śledź najnowsze komentarze i recenzje. Dzięki temu nie przegapisz żadnych istotnych zmian, które mogłyby wpłynąć na twoją decyzję.